o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo Kristiny z Mrowin

120
Podziel się

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin - podaje PAP powołując się na źródło zbliżone do śledztwa. Potwierdza to prokurator generalny. - Okrutny mord nie ujdzie płazem - mówi Zbigniew Ziobro. Zatrzymany ma 22 lata.

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o morderstwo Kristiny z Mrowin
Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o morderstwo Kristiny z Mrowin (East News, PIOTR MOLECKI)
bEDNnsYB

Jak nieoficjalne informowaliśmy w WP policja namierzyła podejrzanego kilka godzin wcześniej. Był to główny podejrzany w sprawie. W akcji wzięli udział najbardziej doświadczeni prokuratorzy i najlepsi funkcjonariusze z Dolnego Śląska. Wykorzystano również najnowocześniejszy sprzęt. Minister sprawiedliwości mówił wcześniej, że to "priorytetowa i honorowa sprawa".

Śledczy zdradzili również, że zabezpieczono ślady biologiczne, które mogą pochodzić od sprawcy zabójstwa. Sekcja zwłok Kristiny trwała niemal 12 godzin. Oficjalną przyczyna zgonu były "liczne rany kłute klatki piersiowej oraz szyi". Morderstwo miało mieć podłoże seksualne. Sprawą śmierci 10-latki z Mrowin żyje cała Polska. Dramat wstrząsnął głównie mieszkańcami wsi.

bEDNnsYD

- Okrutny mord na 10-letniej Kristinie z Dolnego Śląska nie ujdzie płazem. Mężczyzna, podejrzewany o dokonanie tej potwornej zbrodni, został zatrzymany. Jeśli dotychczasowe ustalenia się potwierdzą i zebrane dowody zostaną w śledztwie zweryfikowane, to sprawca trafi przed sąd, a kierowana przeze mnie prokuratura dołoży wszelkich starań, by otrzymał jak najsurowszą karę. Wierzę, że nastąpi to możliwie szybko - zapowiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Jak dodał, "każdy, kto w tak w bezwzględny sposób krzywdzi dzieci, musi się liczyć z najsurowszymi konsekwencjami". Podziękował również policji i prokuraturze za "nadzwyczajne zaangażowanie i profesjonalizm".

Atmosfera w wiosce była bardzo napięta. Ludzie starali się pomóc w odnalezieniu napastnika. Pojawiły się informacje, że miało dojść do samosądu, ale policja stanowczo to dementowała. Zostały jedynie podpalone krzewy przy jednej z posesji. - Weryfikujemy każdą informację. Proszę nam zostawić wyjaśnienie tej sprawy - uspokajają funkcjonariusze.

Zobacz także: Zobacz także: Sprytny ruch Giertycha ws. Falenty. Reakcja B. Sienkiewicza
bEDNnsYJ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEDNnsZe
KOMENTARZE
(120)
Driver911
2 lata temu
Takata w Polsce jak juz wiedza ze jest winny ale sąd tego nie przyklepie to jest podejrzany ,wiadomo ze tobie zostały nawyki z PRL jak teraz w pisu
Babcia
2 lata temu
Stryczek
BaCa
2 lata temu
Ale od dwóch dni na facebooku wszyscy rozsyłają list gończy za facetem z Piekary Śląskich ...
bEDNnsZf
malutka
2 lata temu
Kara śmierci powinna wrócić, wtedy nie jeden podnosząc rękę zastanowił by się co robi
Andrzej
2 lata temu
Czapa
Elvis
2 lata temu
tylko żeby nie było jak z komendą za 20 lat powiedzą że to jednak nie ten typ hehe
adam
2 lata temu
MAM PYTANIE DO PANA ZIOBRO MOŻE JUŻ CZAS ZASTANOWIĆ SIĘ NAD POWROTEM KARY ŚMIERCI W POLSCE COOOOO
Rzecznik
2 lata temu
Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar komentując projekt nowelizacji kodeksu karnego podkreśla, że nie jest przekonany czy podnoszenie kar to właściwa ścieżka. Projekt zakłada podwyższenie kar dla zabójców, pedofilów i nieletnich?
M&Y
2 lata temu
Żeby tylko nie skończyło się jak Tomaszem Komendą !!! Sprawę trzeba powoli i dokładnie zbadać a nie jak najszybciej pod publikę !!!
Sprawiedliwy
2 lata temu
Tylko żeby się nie okazało po 18 latach że był niewinny jak Komenda. A morderca będzie na wolności.
Wsciekły
2 lata temu
Dla tego typu zbrodni kara śmierci powinna być przywrócona. A prawo powinno mówić: Kto krzywdzi dzieci ten ginie w męczarniach!
Dziwne
2 lata temu
To się robi dziwne, wręcz niewiarygodne...22 latek z Wrocławia zakochany w lekko przechodzonej niepracującej rozwódce z 3 dzieci gnieżdżącej się z rodzicami w postpegerowskim bloku na zapadłej wsi....kobieta ma 3 dzieci a on jest zazdrosny o najstarszą córkę do tego stopnia by brutalnie zabić i....zgwałcić?!
Arqu
2 lata temu
Dla takich zero litości, śmierć przez ukamieniowanie albo zadźganie. Nawet bym się pokusił, że film split to your grave idealnie oddaje moje stanowisko w sprawie
bEDNnsYX
;;;;;;;;;;;;;...
2 lata temu
widocznie takie wartości przekazali mu rodzice ...mogę robić co chcę bo tak !!!!! zero wartości moralnych !!!!!!!!!!!!! i zero odpowiedzialności ,egoizm ,ja liczy się tylko moje ja ... DOM RODZINA RODZICE WYCHOWANIE ... określa to jakim człowiekiem będzie w przyszłości wychowane w nim dziecko ....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić