Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Zatrzymano zabójcę Polaka, którego zadźgano go na Wyspach

145 reakcji
0
0
145
Podziel się

W czasie śledztwa okazało się, że za śmiercią 23-letniego Patryka J. stoi jego rodak i równieśnik.

Zatrzymano zabójcę Polaka, którego zadźgano go na Wyspach
(Facebook.com)

Napastnik został zatrzymany i usłyszał zarzut morderstwa. Obecnie przebywa w areszcie. Wcześniej, tuż po zabójstwie z 10 grudnia zatrzymano 39-letniego mężczyznę i to jego oskarżano o zabójstwo. Teraz został on oczyszczony z zarzutów i wypuszczony na wolność.

13 grudnia w Edynburgu zatrzymano kolejną osobę podejrzaną w sprawie - 23-letniego Polaka Adriana K. - komentuje brytyjska policja.

Polak nie przyznał się do zabójstwa. Tragiczne zdarzenia miały miejsce pod jednym ze sklepów w Perivale pod Londynem. Patryk J. robił tam zakupy, kiedy między nim a jego zabójcą doszło do sprzeczki. Wtedy 23-latek został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Walka o jego życie trwała godzinę. Niestety, nie udało się go uratować.

Mama Patryka J. jest zdruzgotana śmiercią syna. Do Anglii przyjechali dwa lata temu w poszukiwaniu lepszego życia. Tuż przed zabójstwem planowali wyjazd do rodziny w Polsce.

Mieliśmy razem jechać do Polski na Boże Narodzenie i cieszyć się prostymi rzeczami, takimi jak wspólne dekorowanie choinki. Zamiast tego muszę pochować swoje dziecko, mam złamane serce - cytuje zrozpaczoną kobietę Evening Standard.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

145
0
0
KOMENTARZE
(145)
h,m
2 lata temu
Brzydzę się takim''rodakom''.Taki los zgotował innemu.W kraju i poza nim nie brakuje takiego elementu.
janusz
2 lata temu
to przykre. widząc Polaków za granicą dziwię się że wielu nie jest deportowanych zanim zdarzy się taka tragedia! chleją, biją się między sobą, zabijają (jw), jeżdżą po pijanemu, kradną! nie dotyczy to wszystkich ale za wielu jest mi wstyd!
tyle
2 lata temu
Wyrazy współczucia.Zawsze przed Świętami przeżywać tą tragedię.
koyot
2 lata temu
jak najdalej od polaka ja zagranica trzymam sie jak najdalej trzy razy mnie okradali na policje nie poszedlem bo mi bylo wstyd!!!!!!!!!!!!!!! ze swoi mnie okradli
kaszub
2 lata temu
Polak Polakowi zawsze będzie wilkiem. W Niemczech Turcy trzymają się razem, Polacy nie. Podobna sytuacja z Polakami pewnie jest też w innych krajach. W swoim kraju Polacy też się nienawidzą, zazdroszczą jedni drugim czegoś, itp. To co dzieje się w wyniku różnic w poglądach politycznych, sympatii do partii woła o pomstę do nieba. Dlatego też Polska nigdy nie stanie się potęgą, bo tylko w jedności siła. I nie chodzi o to, że wszyscy mają mieć jednakowe poglądy, ale o to aby się szanować nawzajem.
Najnowsze komentarze (145)
fendere
2 lata temu
o tym samym pomyslalem hehe. gospodarz jak sie patrzy.
ahhaha
2 lata temu
spkojnie w pierdlu dadza se rade
AVE
2 lata temu
Ten 39-latek przeszedł na islam ?
jklm
2 lata temu
Dawniej spory rozwiązywało się przy pomocy pięści na solówce. Teraz każdy młodzian nosi sprężynowiec i dźga nim przy lada okazji. Dokąd zmierza ten świat,świat bez żadnych wartości poza mamoną?!
monter
2 lata temu
Polo po zakupy poszedl z... nozem. Ni zabil innego faceta. Jakos nie znam nikogo, kto idac do sklepu bierze ze soba majcher.
derek
2 lata temu
zasada jest prosta !!! Spotkałeś "rodaka" za granicą, uciekaj od Niego jak najdalej !!! Nikt Cię tak nie oszuka, okradnie, zabije jak "rodak" z kraju którego pochodzisz. Pod żadnym pozorem ,się z Nim nie zaprzyjaźniaj, nie pożyczaj pieniędzy, nie wchodź w żadne układy czy interesy ,zawsze Cię oszuka. !!!! sprawdzone !!!
Digo
2 lata temu
Bardzo współczuję, to okropna tragedia, która nie powinna była się wydarzyć. Co to za agresja w człowieku, przykro to wszystkie, na prawdę płakać chce się. Ludzie się nie szanują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zwykły Polak
2 lata temu
Straszna zbrodnia, ale co zauważam: gdy jakiś muzułmanin kogoś morduje, gwałci czy coś w ten deseń piszecie "napastnik" "ciężarówka wjechała" itp. Jeżeli zaś Polak dopuści się czegoś równie strasznego natychmiast informujecie o jego pochodzeniu etnicznym. Ile wam płacą za takie manipulowanie ludźmi i ich oszukiwanie? Szkalujecie wszystko co polskie, pochwalacie wszystko co jest tak na prawdę złe czyli islam, lewactwo itp. Wstydźcie się "dziennikarze" na usługach nie wiadomo kogo.
BOTAK
2 lata temu
A TO DLATEGO ,ŻE W UK SIEDZI ELEMENT Z POLSKI CO CZĘSTO GĘSTO NAWET NIE SKOŃCZYŁ TU SZKOŁY. WIĘKSZOŚĆ EMIGRANTÓW Z POLSZY TO .... PATOLE .
wb.
2 lata temu
jak widać"dobra zmiana" działa nie tylko w Polsce. Za granicą rodacy też "bawią się" ostrymi narzędziami
Grama_tyk
2 lata temu
Polaka, którego zadźgano go na Wyspach... masło maślane.
Polak
2 lata temu
Ale Polacy oczywiście najbardziej boją się emigrantów. Stuknijcie się w te puste mózgownice... jeśli macie się już kogoś bać, to innych Polaków. Jesteśmy nader wrednym narodem o czym świadczy m.in. to jak nas kochają i lubią zagranica. Polacy słyną z tego, że wolą, żeby jego sąsiadowi było gorzej niż jemu samemu miałoby być lepiej... nadzwyczaj żałosna mentalność.
PITi
2 lata temu
Ja mieszkałem przez rok w West Bromwich. Do tej pory pamiętam kolesia z reklamówką Biedronki (koleś po 50-ce) z żoną i dzieckiem. Koleś był nawalony, i rzucał się (na szczęście po polsku) do kierowcy autobusu który zwrócił mu za coś uwagę. Powiem Wam że udawałem że nie jestem Polakiem, wstyd mi było
karl
2 lata temu
Rodak a nie islamista, a fe!! Przecież to nie pasuje do polityki naszego rządu!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić