o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Zbrodnia w Ciecierzynie. Zatrzymano rodziców Dawida W.

0
Podziel się

Policja zatrzymała rodziców Dawida W. podejrzanego o pomocnictwo w zabójstwie swoich czworga dzieci - poinformował rzecznik opolskiej prokuratury. Ojciec zamordowanych noworodków wcześniej tłumaczył śledczym, że to jego żona decydowała o losie dzieci.

Zwłoki jednego dziecka były zakopane z tyłu posesji. Pozostałe trzy ciała matka ukryła w piecu
Zwłoki jednego dziecka były zakopane z tyłu posesji. Pozostałe trzy ciała matka ukryła w piecu (WP.PL, krzysztof janoś)
bDzMwlCJ

60-letni Arnold W. i 56-letnia Halinę W. to rodzice Dawida W., aresztowanego konkubenta Aleksandry J. Dziennikarze "Nowej Trybuny Opolskiej" informują, że para spędzi noc w policyjnej izbie zatrzymań.

Nieoficjalnie wiadomo, że w środę kluczborska prokuratura przedstawi im zarzuty, powiązane z zabójstwem czworga noworodków, do których doszło w latach 2013-2018 w Ciecierzynie. Rodzice Dawida W. mieszkają kilka domów dalej od miejsca, gdzie znaleziono zwłoki dzieci.

bDzMwlCL

Śledczy sprawdzili poprzedni dom Aleksandry J.

Opolski dziennik informuje także, że śledczy przeszukali także poprzednie miejsce zamieszkania Aleksandry J. Kobieta do Ciecierzyna przeniosła się z Bogacicy, gdzie chodziła do gimnazjum. Funkcjonariusze upewniali się, czy i tam nie ma zakopanych noworodków.

Kobieta została aresztowana w piątek, jej partner w niedzielę, kiedy tylko wrócił do Polski z trasy. Mężczyzna jest kierowcą ciężarówki.

bDzMwlCR

Zwłoki czterech noworodków

Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci po tym, jak pracownicy pomocy społecznej z Byczyny poinformowali ich o dziwnym zachowaniu 27-letniej Aleksandry J. Kobieta wyglądała wcześniej na ciężarną, jednak w jej domu nie było nowonarodzonego dziecka.

Zobacz także: Zobacz także: Pocałunek zabił jej dziecko

Po przeszukaniu posesji w środę okazało się, matka ukryła tam nie tylko zwłoki urodzonej w pod koniec listopada dziewczynki, ale i ciała trzech innych noworodków. Z sąsiadami Aleksandry J. rozmawiał dziennikarz Wirtualnej Polski Krzysztof Janoś. Jego reportaż z Ciecierzyna-Piekła można przeczytać tutaj.

bDzMwlCS

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDzMwlDm
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić