o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Zenon Martyniuk na disco polo zarabia fortunę. Już teraz jest milionerem!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
27
Podziel się

Nie Doda i nie Edyta Górniak. To Zenek Martyniuk zarabia fortunę. Za najbliższe występy muzyk disco polo zgarnie dwa miliony złotych.

Zenon Martyniuk na disco polo zarabia fortunę. Już teraz jest milionerem!
(AKPA)
bEqEvYth

W latach 90. disco polo było jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. Dyskotekowe hity z prostymi melodiami i mało wyszukanymi tekstami święciły triumfy na każdej imprezie. Choć wraz z nastaniem nowego milenium ten rodzaj muzyki zaczął większości kojarzyć się z tandetą, dziś znów wrócił do łask. Największe przeboje zespołów Bayer Full, Boys czy Weekend biją rekordy popularności w serwisie YouTube, regularnie trafiając na listy klipów z wielomilionowymi odsłonami. Co ciekawe, gwiazdy muzyki disco polo mogą się również poszczycić wiernymi fanami, którzy tłumnie pojawiają się na ich koncertach. Tak ogromne zainteresowanie przekłada się na zarobki artystów.

Jak podaje "Fakt", na największe wynagrodzenie może liczyć Zenon Martyniuk. Za jego godzinny występ, organizator musi zapłacić 25 tysięcy złotych.

- Zenek stwierdził, że musi wykorzystać swoje pięć minut, które ma dzięki sukcesowi przeboju "Przez twe oczy zielone". W tym roku znacznie podniósł stawkę za jeden koncert. W poprzednim sezonie jego występ podczas dni miasta czy festynu kosztował średnio 14 tysięcy złotych - powiedział anonimowy informator tabloidu.

bEqEvYtj

Kalendarz lidera zespołu Akcent już teraz pęka w szwach, a w samym sezonie wiosenno-letnim ma zaplanowanych 80 koncertów. Z jego grafiku wynika, że najczęściej będzie występować w weekendy - niekiedy nawet dwa razy dziennie. Oczywiście taki wysiłek się opłaci. I to dosłownie. Jak obliczył "Fakt", w ciągu kilku najbliższych miesięcy na konto muzyka trafi co najmniej dwa miliony złotych. Jeśli do tego dodamy gościnne występy w telewizji i zyski z reklam napoju energetyzującego (tutaj przeczytasz więcej na ten temat), to cała kwota robi piorunujące wrażenie. Inne gwiazdy mogą mu tylko zazdrościć!

bEqEvYtp

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

bEqEvYtK
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(27)
dziki
4 lata temu
niech zarabia powodzenia
ja
4 lata temu
Brawo- ci co zrezygnowali z Opola niech się chowają. Skoro Martyniuk tyle zarabia to ne dziwota, że Marylka się do niego tuli.
gosc456
4 lata temu
takie rzeczy tylko w Polsce...powinni na jego koncertach cebule rozdawać...każdy uczestnik wchodzi tylko z cebula w kieszeni i słomą w butach
bEqEvYtL
999
4 lata temu
i co z tego BOGACI nie wejda do królestwa Jezusa ;-( nie ma czego zazdrościć
benedykt
4 lata temu
Rodowicz Marylka poczuła kolorowe jarmarki i już Zenonika pod boki bierze,szparka-sekretarka?!Pogoń Zenek takie czupiradła bo to tylko nienawiść niosą.
niezapominajk...
4 lata temu
Zazdroszczą mu Ci którzy całe życie śpiewają,mają stałe występy na festiwalach i uważają się za gwiazdy,a o tych ludziach mówili z szyderczym uśmiechem,wiejskie zabawy itp.Ich Troje też robiło furorę,ale tam kasa we łbach poprzewracała co nie którym.Zenek całe życie harował i był na początku swojej kariery wykorzystywany(rąbany na hajs)?!Dzisiaj cieszy taki człowiek,który sam doszedł do wszystkiego i do tego jest skromny i uczciwy.Brawo!!!
Shackleton
4 lata temu
Kopyto boys,kopyto girls ..... Latinokretino cyganomulato. Fura,komóra i gnojoczłapy.
ullala
4 lata temu
Jak można słuchać takiej szmiry.....żenada....no i ten Zenek....ha,ha....
USA
4 lata temu
Akcent - Przez Twe Oczy Zielone (official video) 90 020 899 wyświetleń ... tak tak dobrze czytacie 90 milionów w 38 milionowym kraju. Generalnie nie przepadam za Disco Polo ale ten utwór jest fajny :)
uuuuuuuuuuuuu...
4 lata temu
a kto słucha martyniuka jak chce zapłacić za te przyśpiewki wiejskie to nich mu płacą nie mam nic przeciwko temu wariatów nie brakuje
Władek
4 lata temu
Stare babsko się kręci bo chłop sławny, sympatyczny i z kasą. Zazdrości mu babsko, komunistyczna gwiazda i Szparka-Sekretarka
Mary-Ann
4 lata temu
Rodowiczowa poczuła kasę to już się kręci aby ocieplić wizerunek i sławy sobie dodać przy p. Zenonie -cwaniara. Zawsze uważała że disco-polo to śmieciowa muzyka, nagle zmieniła front? Kasę wyczuła?
Legolas
4 lata temu
Ma kasę dzięki bezguściom muzycznym a jest ich widać więcej niż się zdawało , przecież tego wycia nie można nazwać muzyką ,rytmy proste jak drut dla nieutalentowanych :(
bEqEvYtD
pada pada des...
4 lata temu
Zenek ma swoje 5 minut, koledzy z branży i ci od tej ambitniejszej muzyki już dawno zazdroszczą Zenkowi.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić