REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla21.06.19 (10:32)

Zgubiła pierścionek zaręczynowy na nartach. Mąż odszukał go po 6 miesiącach

Mieszkanka Missouri zgubiła pierścionek zaręczynowy w czasie urlopu w Kanadzie. Jej mąż po pół roku wrócił w to samo miejsce i odnalazł biżuterię ukochanej.
USA News / twitter.com

Przez trzy godziny gołymi rękoma szukali pierścionka. Drew Huskey i jego żona Qian „Emily” Yang z Missouri w październiku zeszłego roku byli na wycieczce w Kanadzie. Z powodu śnieżycy utknęli w korku na około 11 godzin. Yang wyszła z samochodu i wpadła w wielką hałdę śniegu. Kiedy się z niej wygramoliła, nie miała już pierścionka zaręczynowego.

Pomyślałem wtedy: "Wrócę tu, żeby znaleźć ten przeklęty pierścień". Miejscowi powiedzieli mi, że śnieg topnieje w maju, więc postanowiłem przyjechać trochę później - wspomina Huskey.

REKLAMA

Utrzymał swój plan w tajemnicy. Huskey powiedział żonie, że jedzie na wycieczkę z kolegami, a tak naprawdę poleciał z powrotem do Kanady. Za radą znajomych skontaktował się z poszukiwaczami zrzeszonymi na portalu "The Ring Finders". Do pomocy zgłosili się Syd Kanten i Tylor Kanten, ojciec i syn mieszkający w pobliżu miejsca, w którym Yang zgubiła pierścionek.

Zobacz też: Ratunku! Utknąłem. Rozbrajające nagranie

Po dwóch godzinach poszukiwań wykrywacz metalu Tylora przestał działać. Idąc po drugą baterię zobaczył coś błyszczącego na ziemi i podał mi to ze słowami: "Czy nie tego pierścionka szukamy?". To by on - relacjonuje Huskey.

Podarował go żonie na trzecią rocznicę ślubu. Zachwycony Huskey oddał pierścionek do salonu jubilerskiego do oczyszczenia i schował go do oryginalnego pudełka. Wart około 10 tys. dolarów pierścień wrócił na palec Yang, która ze szczęścia przeszlochała równo godzinę.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij