REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka12.07.19 (17:53)

Zgwałcił i więził w wersalce 9-latkę. Mateusz K. z Gorzowa Wielkopolskiego usłyszał nowy zarzut

Gorzów Wielkopolski. 24-letni Mateusz K., który jest podejrzany o brutalny gwałt i uwięzienie 9-letniej dziewczynki, usłyszał dodatkowo zarzut usiłowania zabójstwa dziecka. Teraz mężczyźnie grozi dożywocie.
Lubuska Policja

Zarzut usiłowania zabójstwa postawiono po przesłuchaniu poszkodowanej dziewczynki i otrzymaniu opinii od biegłego. Anatomopatomorfolog stwierdził, że gdyby zakneblowana 9-latka dłużej przebywała w zamkniętej wersalce, mogłaby się udusić. Teraz na 24-latku ciążą zarzuty zgwałcenia osoby małoletniej, przetrzymywania jej i pozbawienia wolności oraz usiłowania zabójstwa.

W sprawie powołano zespół biegłych. W jego skład wchodzą psychiatra, psycholog i seksuolog. Będą musieli ocenić, czy w momencie dokonywania zarzucanych czynów, Mateusz K. był osobą poczytalną - podaje gazetalubuska.pl.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 19 maja w Gorzowie Wielkopolskim. Tego dnia w mieszkaniu mężczyzny znaleziono zakneblowaną i schowaną w wersalce 9-latkę. Była to córka znajomej 24-latka. Matka dziewczynki przekazała ją mężczyźnie pod opiekę dzień wcześniej. Po zatrzymaniu Mateusz K. przyznał się do zgwałcenia dziecka.

Zobacz także: Szukał dzieci w internecie. Wpadka pedofila dzięki FBI

Mateusz K. był już sądzony za gwałt na nieletnim w 2013 r. Jego ofiarą był wówczas 7-letni chłopiec. Sąd zdecydował wówczas, że Mateusz K. jest niepoczytalny i umieścił go w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Niespełna rok po wyjściu, 24-latek zgwałcił 9-latkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij