o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Durman
Natalia Durman
|

Znany program "spadł" przez ludzi Donalda Tuska. Tomasz Sekielski ujawnia szczegóły

35
Podziel się

"Cichy bojkot" ministrów Donalda Tuska był jednym z powodów zdjęcia z anteny programu "Teraz my!" - wyznał dziennikarz Tomasz Sekielski.

To kolejny uszczypliwy komentarz Tomasza Sekielskiego pod adresem Donalda Tuska
To kolejny uszczypliwy komentarz Tomasza Sekielskiego pod adresem Donalda Tuska (Agencja Gazeta, Maciek Jaźwiecki)
bECNuwMl

O kulisach pracy w TVN-ie Sekielski opowiedział w rozmowie z "Press". - Dziś chętnie bym poprowadził taki talk-show publicystyczny po bandzie, ale nie ma na niego szans. I to nie dlatego, że nie znalazłaby się odważna telewizja, ale dlatego, że żaden polityk by do niego nie przyszedł - stwierdził dziennikarz.

Dlaczego? Jak powiedział Sekielski, dziś politycy "bojkotują media i redakcje, których się boją - chodzą tam, gdzie czują się komfortowo i bezpiecznie. Politycy nauczyli się wykorzystywać podziały wśród dziennikarzy, brak przestrzegania podstawowych zasad naszego zawodu".

Zobacz także: Zobacz też: "Klaudia Jachira to posłanka, tak?". Jarosław Sellin zaskoczył dziennikarza
bECNuwMn

"Gdybyśmy byli solidarni wobec siebie, to nie dopuścilibyśmy do sytuacji, w której biura prasowe partii układają programy publicystyczne. Nie jest tak, że tylko PiS bojkotuje niewygodne media" - podkreślił dziennikarz.

Oznajmił, że do jego programu nie przychodził Donald Tusk i jego ministrowie, i to właśnie ten "cichy bojkot" ministrów Tuska był jednym z powodów zdjęcia "Teraz my!" z anteny.

bECNuwMt

Tomasz Sekielski drwi z Donalda Tuska

To kolejny uszczypliwy komentarz Tomasza Sekielskiego pod adresem Donalda Tuska na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. - Poirytowała i trochę rozśmieszyła mnie jeszcze jedna rzecz - zachowanie Donalda Tuska. (...) Jest odważny po fakcie, fighter w komentowaniu, fighter w ocenianiu innych, człowiek który wie, jak wygrywać wybory, ale jakoś w tych wyborach wystartować nie chciał - mówił o byłym szefie Rady Europejskiej w opublikowanym kilka tygodni temu nagraniu.

- Tusk najpierw dał dyla na dobrą unijną posadę, na której on zyskał, a Polska zyskała niewiele. A zostawił tutaj niezły bajzel, partię w rozsypce i rząd, który dryfował - komentował dziennikarz.

bECNuwMO
KOMENTARZE
(35)
ghost
rok temu
Panie "dziennikarzu" Sekielski, oto co powiedział John Swinton, redaktor naczelny NYT podczas pożegnalnego przyjęcia na jego cześć w roku 1880 (!): "Czegoś takiego nie ma do dnia dzisiejszego ani w historii świata ani też w Amryce: wolna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Pośród was nie ma nikogo, który by się odważył napisać uczciwie co myśli. A jeśli by to zrobił, wiedziałby z góry, że to nie zostanie wydrukowane. Co tydzień mam płacone za to, żebym mojego prawdziwego mniemania w gazecie z którą jestem związany, nie ujawniał. Inni spośród Państwa otrzymują zapłatę za podobne rzeczy, i jeślibyście byli na tyle szaleni, żeby pisać uczciwie, natychmiast byście wylądowali na ulicy i szukali sobie nowej pracy. Gdybym sobie pozwolił na wydrukowanie mojego uczciwego zdania, to w ciągu 24 godzin straciłbym moje zajęcie. Pracą dziennikarzy jest zniszczyć prawdę, zgrabnie kłamać, wypaczać prawdę, mordować ją, kłaść u stóp Mamony i swój kraj oraz ludzką rasę sprzedawać za codzienny chleb. Wy to wiecie i ja to wiem, więc co ma oznaczać ta szalona chwalba wolnej prasy? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogatych ludzi z tyłu sceny. Jesteśmy marionetkami. Oni pociągają za sznurki, a my na tych sznurkach tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są kompletną własnością tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."
Jadwiga
2 lata temu
Panie Sekielski,oglądałem teraz My daliście ciała słysząc z p.Tuska.Byl Pan nie w porządku do swojego poprzedniego kolegi p.Lisa wnosząc pod niebiosa Durczoka.,.P.Lis był zawsze ok.w stosunku do byłych kolegów z Faktów.Karma wraca drogi kolego.
to ja
2 lata temu
powiedział co wiedział cwnay gapa z tefałenu
bECNuwMP
to ja
2 lata temu
nie trzeba byc z PiS żeby poznać haniebne 67 Tuska , a co za tym idzie wysłac do wszystkich diabłow
65/67
2 lata temu
nie jestem z żadnej partii a juz na pewno nie z PIS a Tuseka nie lubie i bym za wydmuszki za 67 wyszarpał :(
Artur
2 lata temu
Kazdy kto zna Tuska wie ze to dwulicowy tyran.
awea
2 lata temu
Sekielski jest facetem, który pokazuje jak powinna wyglądać dzisiejsza prasa, a przede wszystkim życie - obiektywne i ukazujące prawdę. Niestety biorąc pod uwagę obłudę dzisiejszego świata, a przede wszystkim hipokryzję wszystkich stacji telewizyjnych muszę przyznać że pan Sekielski porywa się z motyką na słońce i mam nadzieję że będzie miał miliony naśladowców, nie tylko w zawodzie dziennikarza.
Tania
2 lata temu
Ludzie dobrze wiedza co się dzieje, nikt nie jest slepy, o tym co się dzieje w kościele od dawna sie mówilo to samo dotyczy sprawy politykow i ich nieuczciwości, co niektórzy jedynie niestety jest ich większość nie dopuszczaja do siebie tej wiedzy.
gość
2 lata temu
Jak powiedział Sekielski, dziś politycy "bojkotują media i redakcje, których się boją - chodzą tam, gdzie czują się komfortowo i bezpiecznie.Dlatego PO bojkotowało TVP,a tam gdzie się czują komfortowo i bezpiecznie jak TVN opluwają TVP i szerzą nienawiść.
ewangelia
2 lata temu
On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Znęcano się nad nim, lecz on znosił to w pokorze i nie otworzył swoich ust, jak jagnię na rzeź prowadzone i jak owca przed tymi, którzy ją strzygą, zamilkł i nie otworzył swoich ust. (Izajasza 53)
nik
2 lata temu
Panie Sekielski, trzeba było tak od początku mówić i robić bardziej obiektywne, prawdziwe dokumenty, a teraz to trochę musztarda po obiedzie
fdr
2 lata temu
oj sie naraziłeś UBECJI ,z rudym z wermachtu na czele
pawel
2 lata temu
czekam na film o TW SB w sutannach , pełną listę miał Jaroszewicz
bECNuwMH
fałsz
2 lata temu
Podział wśród dziennikarskiego środowiska regulują srebrniki i poziom normalnej ludzkiej przyzwoitości. Resztę można zobaczyć nawet czytając pćewne artykuły. Jakoś Sekielski wcześniej nie odważył się w powiedzie złego słowa na Tuska i jego ekipę, natomiast, gdy obecni doszli do władzy, zburzyli gigantyczne układy, to ci rzetelni dziennikarze czekają jak koty przy mysiej dziurze, na okazję by coś złego napisać. To jest na dłuższą metę żałosne i męczące, czy ci ludzie mają lustra i czy zdają sobie sprawę co czynią sobie i swoim rodzinom. Myślę, że Sekielski po wywołaniu wojny Kościołowi, chce teraz zrównoważyć i ocieplić swój wizerunek dziennikarza i pozwolił sobie skrytykować po wielu latach Tuska. Ot strategia.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić