Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|

Zostawił chore niemowlę na parkingu i... odjechał

14
Podziel się

18-letni mężczyzna zatrzymał się na parkingu przed centrum handlowym, wyjął z samochodu fotelik ze swoim szesnastodniowym dzieckiem, postawił na ziemi i odjechał.

Zostawił chore niemowlę na parkingu i... odjechał
(Police, Suisun City Police Department)
bEKPwKet

Do zdarzenia doszło w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Pracownicy salonu fryzjerskiego zauważyli porzucony fotelik z dzieckiem. Wezwana na miejsce policja przejrzała monitoring i zidentyfikowała mężczyznę, który zostawił dziecko.

Okazało się, że w chwili namierzenia go przebywał w szpitalu z powodu urazów doznanych w wypadku. Po zostawieniu syn na parkingu spowodował kolizję samochodową, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Niemowlę zawieziono helikopterem do szpitala. „Los Angeles Times” informuje, że noworodek cierpi na ciężką chorobę, która wymaga specjalistycznego leczenia. Chłopiec jest w stanie ciężkim, ale stabilnym.

bEKPwKev

źródło: Fox2now.com, Los Angeles Times

bEKPwKeW
KOMENTARZE
(14)
ool
4 lata temu
A kochaną mamusie dziecka znaleźli?
a
4 lata temu
18-latek i ojcostwo chorego dziecka? Po prostu wymyślił jak się pozbyć się kłopotu i cześć. "Szczęśliwa" mamusia też na pewno jest super zadowolona, że ma dziecko i to jeszcze chore. Pewnie też ma 16-17 lat.
normalna
4 lata temu
"Po zostawieniu syn na parkingu spowodował kolizję samochodową"..... dobre
bEKPwKeX
Kaśka
4 lata temu
Zgadzam się, wg mnie nie chciał źle, może nie miał warunków do wychowania i leczenia dziecka. Nie trzeba go traktować jak zwyrodnialca bo mógł zostawić dziecko na śmietniku lub w lesie..... Zostawił je w foteliku, w miejscu, gdzie na pewno ktoś by je znalazł, w miejscu, w którym dziecko nie stałaby się krzywda i zrobił to w dzień. Szkoda mężczyzny, szkoda dziecka. Gdybym była w takiej sytuacji, pewnie podrzuciłabym je do szpitala.
lll
4 lata temu
Leczenie dzieci na całym świcie powinno być bezpłatne !!!Jednak nie ma wytłumaczenia dla tekiego czynu... :( Zostawił dziecko jak psa...dobrze,ze do drzewa nie przywiązał...rozum odebrało!
WaR
4 lata temu
w American Dream
WaR
4 lata temu
Takie Przypadki to tylko w USA
Amea
4 lata temu
Lepiej ze go zostawił niż zabił. A dzidzia może znajdzie kochająca rodzinę mimo że chore.
dziecko
4 lata temu
amerykanin
Judlia
4 lata temu
JAK MOŻNA ZOSTAWIĆ SYNA I ODIECHAĆ... BEZCZELNOŚĆ!!!
bea
4 lata temu
Może nie było go stać na leczenie.W moim odczuciu nie chciał go skrzywdzić tylko dać mu szansę na leczenie,którego nie mógł zapewnić.Podejrzewam że była to najbardziej dramatyczna decyzja jego życia.Świat jest obrzydliwy, pieniądz ponad wszystko.Tylko obłudnicy twierdzą że pieniądze szczęścia nie dają.
LajConik
4 lata temu
To zapewne byl kodowiec ktory sp.dolil do hameryki!
ha
4 lata temu
pewnie byl z BLM
bEKPwKeP
Nie wiemy...
4 lata temu
Być może ubezpieczenia zdrowotnego nie miał i to był akt desperacji... myślę że nie chciał ml źle dla synka.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić