Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Zrobił zdjęcie na wakacjach. Mogło go drogo kosztować

37
Podziel się

Tak pięknego widoku na wakacjach nie uwiecznił chyba nikt. Młody Niemiec może mieć jednak spore kłopoty.

Zrobił zdjęcie na wakacjach. Mogło go drogo kosztować
(youtube.com)
bETAYJmJ

Żeby zrobić to zdjęcie, wspiął się na Piramidę Cheopsa. Wystarczyło mu 8 minut, żeby wspiąć się na szczyt, który ma 146 metrów wysokości. Cała akcja była skrupulatnie przygotowana. 18-latek wypytywał wcześniej miejscowych o szczegóły dotyczące ochrony wokół piramidy i ewentualnych konsekwencji.

Andrej Ciesielski jest mieszkańcem Monachium. Do Egiptu pojechał specjalnie, żeby nagrać ten zapierający dech w piersiach film. Ze szczytu piramidy został eskortowany przez policję. Funkcjonariusze grozili mu sprawą w sądzie i więzieniem, jednak cała sprawa skończyła się mandatem. Nastolatek stwierdził, że wszelkie problemy wynagrodziły mu wspaniałe widoki.

bETAYJnm
KOMENTARZE
(37)
wrwrowro
6 lat temu
nic nie zniszczył, a ludzie jadą po nim. Mówicie , że niebezpiecznie itd. jego życie jego sprawa. On przeżył swoje już wielokrotnie bardziej niż Wy lemingi siedzące w domu. Co zobaczył, poczuł, przeżył to jego. Każdy jest kowalem swojego losu i ponosi odpowiedzialność za siebie.
Babcia 70tka
6 lat temu
Jakbym tam była. Super.
fikimiki
6 lat temu
ten gość lubi wchodzić wysoko
bETAYJnn
Ale wariat, l...
6 lat temu
😉
pFaraOna
6 lat temu
Nie on pierwszy, nie ostatni. Na YT jest kilka podobnych filmików. Ten wyczyn to głupota, piramida jest dość stroma, kamienie się kruszą. Jeden nieostrożny ruch i nieszczęście gotowe.
kss
6 lat temu
Brawo tak jak oni nas szanuja to my ich
Banbinoooccco...
6 lat temu
Szkoda, że ten niemiecki deb&l nie pomyślał, że niszczy zabytek mający tysiące lat. Powinien dostać więzienie. Głupie, egoistyczne zwierze.
Ja
6 lat temu
Zero myślenia. Gdyby tak każdy zrobił, kto ma na to ochotę, to co by zostało z tej piramidy? Myślenie nie boli... niektórych
Pan
6 lat temu
No cóż jak swołocz to tylko Ukrainiec albo inny Słowianin ;)
Polak
6 lat temu
Jak zwykle poziom onetu zdjęcie przedstawia piramidę Cheopsa ,bo jako jedyna posiada oryginalne pokrycie na szczycie czego nie mają pozostałe dwie piramidy Chefrena i Tutmozisa . Ale to trzeba wiedzieć jak się pisze taki komentarz.
cv
6 lat temu
W pewnym momencie widać tajemnicze wejście do komnaty i kawałek złotego pociągu.
ert
6 lat temu
Polak wszystko potrafi :D
Jack
6 lat temu
Dziwne niemieckie nazwisko ...
bETAYJnf
k
6 lat temu
Gdyby to był Andrzej Ciesielski to by było wiadomo cham, burak, bydło ale to Andrej Ciesielski wiec ułańska fantazja , młody musi się wyszaleć .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić