Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Zrobili to! Już możesz korzystać z Amazona po polsku

8
Podziel się

Z niemieckiej domeny największego internetowego sklepu można już korzystać po polsku. Strona została nie tylko przetłumaczona, ale można też płacić w złotówkach, korzystać z biura obsługi klienta w języku polskim, a jeśli nasz zakup przekroczy koszt 39 euro - paczka zostanie wysłana za darmo.

Zrobili to! Już możesz korzystać z Amazona po polsku
(Shutterstock.com)
bETOggER

Strony amazon.pl możemy się nie doczekać. Firma twierdzi, że nie liczy się nazwa domeny, w jakiej robimy zakupy, a możliwość ich robienia bez dodatkowych problemów. W polskim przypadku, pełna obsługa zakupów w naszym języku ma być wystarczająca. Jedynym, co przypomina o tym, że jesteśmy na stronie niemieckiej, są ceny podane w euro. Jednak, jak zapewnia firma, już kiedy zdecydujemy się na zakup, zobaczymy pełną należność w polskiej walucie.

By zrobić tam zakupy po polsku, wystarczy wejść na stronę amazon.de. Tam klikamy w ikonę globusa, który domyślnie będzie oznaczony symbolem "de". Następnie z opcji tłumaczenia strony wybieramy język polski i możemy cieszyć się zasobami sklepu w naszym rodzimym języku.

Cena, bogaty wybór i wygoda, w tym między innymi szybkość dostaw i niezawodność obsługi klienta, to główne elementy, na jakie zwracają uwagę osoby dokonujące zakupów w sieci. Ułatwiamy klientom korzystanie z naszej oferty, likwidując barierę językową; adres domeny jest kwestią drugorzędną - skomentował Rafał Kukliński, szef Centrum Rozwoju Technologii Amazona w Gdańsku.

bETOggET

Oddziały Amazona w Polsce ciągle się rozwijają. Firma cały czas prowadzi rekrutację. Dodatkowo, ze względu na zbliżający się szczyt w okresie Bożego Narodzenia, tylko w polskich placówkach zostanie zatrudnionych dodatkowe 12 tys. pracowników sezonowych - informuje "Wyborcza".

Prowadzimy także wiele rekrutacji na stanowiska specjalistyczne w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Wszystko dlatego, że cały czas zwiększamy inwestycje na polskim rynku - mówi Marzena Więckowska, rzeczniczka prasowa Amazona w Polsce.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETOggFu
KOMENTARZE
(8)
lia
5 lata temu
strona przetłumaczona częściowo. Nie pokazuje cen w złotówkach więc pewnie nie można również w nich płacić.
Hanna
5 lata temu
Niemcom, TVN-nom, lewakom i domenom .de mówię stanowcze NIE !!!
gapa
5 lata temu
Nie ! Dziękujemy! Tam gdzie płacą podatki niech tam sprzedają!
bETOggFv
takiezycie
5 lata temu
Ceny są jak z kosmosu,Polak z głową nie ma co tam szukać.Polecam ALI paczki dochodzą poniżej 2 tygodni a wysyłka jest w cenie która jest sporo niższa.
ania
5 lata temu
No a ceny takie że dupę urywa.To 39 euro wliczone w cenę przedmiotu.
złotówa
5 lata temu
Dobry towar nie potrzebuje reklamy - sprzeda się sam.
gosc
5 lata temu
No nie całkiem przetłumaczyli np wciąż widać Elektro-Grossgerate, a nazwy i opisy towarów są po niemiecku więc to takie słabiutkie tłumaczenie.
Lady
5 lata temu
Z tego, co usłyszałam w radio (dziś rano) właśnie nie ma takiej opcji, aby płacić w złotówkach. Kto w końcu podaje wiarygodne informacje?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić