o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Zuzanna S. odnaleziona. 13-latka zaginęła przed Wigilią

82
Podziel się

Koniec poszukiwań 13-letniej Zuzanny S. z Gdańska Brzeźna. Dziewczynę odnaleziono w pobliskiej dzielnicy Osowa. Zuzanna wyszła z domu w niedzielę 23 grudnia i zniknęła.

Zuzanna S. z Gdańska odnalazła się "cała i zdrowa" po czterech dniach
Zuzanna S. z Gdańska odnalazła się "cała i zdrowa" po czterech dniach (Facebook.com)
bEECRmwl

"13-latka cała i zdrowa odnalazła się dziś wieczorem w rejonie dzielnicy Gdańsk Osowa. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, policjanci sprawdzają, gdzie nastolatka przebywała w ciągu ostatnich dni oraz czy nie doszło do przestępstwa na jej szkodę" - poinformowała w rozmowie z portalem gazeta.pl asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Zuzia ostatni raz była widziana 23 grudnia w południe w okolicy Galerii Bałtyckiej w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Ojciec dziewczynki przyznał, że zdarzały jej się ucieczki z domu.

Dramatyczny apel

- Nazywajmy sprawy po imieniu, moja córka uciekała z domu, ale zawsze w ciągu kilku godzin udawało mi się ją namierzyć. Teraz jest inaczej. To taki nastoletni bunt, ale również kwestia towarzystwa, w które wpadła moja córka - mówił pan Paweł w rozmowie z dziennikarzami.

bEECRmwn
Zobacz także: Zobacz także: Niektórzy nigdy nie chcą być odnalezieni. Wtedy zgłaszają się na policję

Dzień przed odnalezieniem Zuzanny, jej ojciec rozmawiał z dziennikarzami. W mediach społecznościowych pojawił się też jego dramatyczny apel. Teraz w miejscu wpisu widnieje informacja o odnalezieniu dziewczyny.

bEECRmwt

- Nie masz się czego obawiać. Nasz dom jest zawsze otwarty, w każdej chwili możesz do niego wrócić. Nie będzie żadnej kary, po prostu wróć do nas - mówił.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Daj znać przez dziejesie.wp.pl

bEECRmwO
KOMENTARZE
(82)
Eh
3 lata temu
13 lat i już się szukają Bóg wie z kim i gdzie a co będzie dalej?
Zuza
3 lata temu
Ciekawe, czy aby nie wróciła z "przychówkiem" :) To teraz mode.
eeeeee
3 lata temu
Nie wiem jak myślą jej rodzice, ale ja szukałabym swojego dziecka za wszelką cenę, ale później nie wyszłoby za próg domu samo. A nie wpis, że już uciekała, ale udawało się ją odnaleźć. U mnie nie byłoby powtórki ucieczki... Postawić wszystkich na nogi, bo smarkula ma dąsy.
bEECRmwP
oli 1
3 lata temu
Kara ,przez dwa lata no phone.
ala
3 lata temu
jaka mać taka nać
wania
3 lata temu
Była u swojego partnera.
Tu i teraz
3 lata temu
pisałem że poszła w Polskę...i tak było
qba
3 lata temu
Wskazane by było po tym powrocie sprawdzić oplombowanie bo być może już ktoś tam był, żeby potem mamusia z tatusiem nie byli mocno zdziwieni.
Tosia
3 lata temu
Dobrze,że się odnalazła.Rodzicom oraz dziecku potrzebny natychmiast psycholog!!
qubus666
3 lata temu
Dobrze,że cała jest. Nie a co nikogo oceniać,ale wszyscy muszą się ogarnąć i zacząć działać,żeby dziewczyna nie szukała akceptacji, uwagi gdzieś wśród jakiejś patoli.
mddra
3 lata temu
Przez takie patologie giną normalne dzieci, bo potem odzew społeczeństwa nie będzie już taki sam, jak napradę zginie komuś dziecko.
Hhh
3 lata temu
Troszku obowiązków i stanowczości wobec dzieci a Mamusie celebrytki mają w D dzieci i wychowanie traktują je jak pieski pudelki wystawowe BO KOWALSKA NA BALET MOJA TEZ
khvg
3 lata temu
Jej rodzina powinna zapłacić za zaangażowane siły i poszukiwania.......
bEECRmwH
xyz
3 lata temu
Święta się skończyły, to wróciła. Piszecie, że poprzewracało się jej w głowie itp. A może był poważniejszy powód ucieczki na święta? Może to rodzicie się do tego przyczynili. Awantury, pijaństwo, "świąteczna" atmosfera. Niewiele wiemy. Jedynie że uciekła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić