Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Tomasz Sąsiada
|
aktualizacja

Allegro znów wzrusza. Kolejna reklama serwisu rozchodzi się jak burza

0
Podziel się:

Wystarczyło kilka godzin, by nowa reklama Allegro stała się jednym z najchętniej odtwarzanych nowych filmów na polskim Youtube. Spot powstał we współpracy ze Szlachetną Paczką i promuje nie tylko wartości rodzinne, ale też niesienie pomocy obcym.

Indiański talizman przynosi bohaterowi reklamy szczęście. Ale chłopiec wie, że szczęściem warto się podzielić
Indiański talizman przynosi bohaterowi reklamy szczęście. Ale chłopiec wie, że szczęściem warto się podzielić (Youtube.com, Allegro/Youtube)

"Podziel się tym, co masz cennego" (bo taki tytuł nosi nowa reklama) w ciągu kilku godzin od publikacji jest jednym z najpopularniejszych na Youtube filmem w kategorii "Na czasie". I znów, jak w przypadku poprzednich spotów, wywołuje wśród widzów ogromne wzruszenie.

W poprzednich spotach mogliśmy zobaczyć między innymi, jak dziadek uczy się angielskiego, by móc odwiedzić swoją wnuczkę na Wyspach i porozmawiać z nią w "jej" języku. Innym razem oglądaliśmy historię dziewczynki, która na szkolny bal przychodzi w miniaturowej wersji sukienki swojej mamy, bo chce być taka jak ona.

Najnowszy, wyreżyserowany przez Jespera Ericstama, spot idzie dalej. Jak pisał serwis WP Tech, który widział reklamę jeszcze przed oficjalną premierą, tym razem historia dotyczy chłopca zafascynowanego kulturą indiańską. Chłopiec dostaje od ojca talizman wzorowany właśnie na tych, jakich używali rdzenni mieszkańcy Ameryki.

W reklamie widzimy, jak talizman "pomaga" chłopcu w różnych życiowych sytuacjach. Raz wybawia go z opresji na lekcji, innym razem pozwala uniknąć bijatyki z agresywnymi kolegami. W finale reklamy chłopiec pokazuje jednak, że dla dobra innych jest w stanie poświęcić swój amulet.

Zobacz spot w całości:

Zaskakujący - jak zwykle w reklamach Allegro - finał już doczekał się licznych komentarzy. "Znowu przez was płaczę. Jesteście prawdziwymi mistrzami w tym, co robicie. Nic tylko czekać na więcej" - napisała pod filmem Ania. "Wy to potraficie człowieka wzruszyć, przed wyjściem do pracy makijaż lekko rozmazany" - stwierdziła z kolei Malena M. "Pięknie, jak zawsze! Wzrusza i daje do myślenia" - dodał użytkownik kryjący się pod pseudonimem Guuki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Finanse
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić