Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Violetta Baran
|
aktualizacja

Bartłomiej Misiewicz stracił prawo jazdy. Za zbytnią prędkość

59
Podziel się:

Były rzecznik prasowy MON i szef gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza przez najbliższe trzy miesiące będzie musiał korzystać z komunikacji miejskiej i taksówek. Policja zatrzymała mu prawo jazdy.

Bartłomiej Misiewicz przez wiele miesięcy był bohaterem mediów
Bartłomiej Misiewicz przez wiele miesięcy był bohaterem mediów (Forum, Adam Chełstowski)

Informację o problemach Bartłomieja Misiewicza podał tygodnik "Do Rzeczy". - Wiedzieliśmy, iż lubi się zabawić, ale nie wiedzieliśmy, że lubi też depnąć - napisali w najnowszym wydaniu tygodnika Dwaj Panowie G., czyli Cezary Gmyz i Piotr Gociek.

Misiewicz, jak wynika z ustaleń dziennikarzy miał stracić prawo jazdy za nadmierną prędkość. Dodatkowo został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.

Dziennikarze tygodnika "Do Rzeczy" nie podali szczegółów zdarzenia. Z przepisów wynika jednak, że policjanci mogą zatrzymać kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące, gdy ten - w terenie zabudowanym - przekroczy dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h.

Zobacz także: Zobacz także: Przewodnik po błyskotliwej karierze Bartłomieja Misiewicza

Były szef gabinetu politycznego ministra obrony narodowej i rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz to jedno z najbardziej medialnych nazwisk w Polsce. Po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę w grudniu 2015 roku, kiedy w nocy wszedł do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w Warszawie.

Później była jego słynna wizyta w klubie w Białymstoku. Miał tam stawiać kolejki wszystkim w barze, podrywać studentki, a nawet oferować pracę w MON.

Potem został członkiem rady nadzorczej jednej ze spółek Skarbu Państwa. W końcu pożegnał się z MON. W kwietniu pojawiła się informacja, że rozpoczął pracę w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, a jego wypłata miała wynosić nawet 50 tys. zł.

Po słynnej rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim musiał pilnie odsunąć się w cień. Specjalna komisja ustaliła, że "brakowało mu odpowiednich kwalifikacji, by pełnić funkcje w administracji publicznej i działać w sferze publicznej".

Założył firmę BBM, która miała realizować się w segmencie doradztwa, bezpieczeństwa i mediów.

Źródło: dorzeczy.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(59)
ercowik
5 lata temu
Misiewicz w tej chwili już jest nikim.
Stulejka
5 lata temu
POrażka
Donek
5 lata temu
To tyko świadczy o tym że wszyscy nareszcie są równi wobec prawa. Różnica widoczna gołym okiem na przykładzie Amber Gold.
olo
5 lata temu
dostanie fure z kierowcom jezdzic musi hehe
Maro
5 lata temu
W temaci pisze stracil a dalej w tekscie "że policjanci mogą zatrzymać kierującemu prawo jaydzy" tak si ewlasnie łze w temacie zby tylko wejsc i tekst przczytac. No Super o2
Gosc
5 lata temu
Ale wstyd
mnich
5 lata temu
Ciekawe komu teraz daje, albo robi?
HEMI
5 lata temu
W terenie zabudowanym a zwłaszcza w mieście nie powinno być żadnej tolerancji jeśli chodzi o przekroczenie dopuszczalnej prędkości.
Polak
5 lata temu
To jak to jest """Z przepisów wynika jednak, że policjanci mogą zatrzymać kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące, gdy ten - w terenie zabudowanym - przekroczy dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h."""" Czy z automatu zabierają prawko bo uwaga pirat policjanci mówią że u ustawowo zabiera się A tu piszą że mogą ????????
ojciec
5 lata temu
Dajcie jakiś inny obraz tej ..... bo dzieci mi się boją
inż. Misio
5 lata temu
Ręce przecz od tego złotego chłopca!!! GW zniszczyła tak wspaniały związek dusz i ciał, który mogą tworzyć tylko prawdziwi patrioci. Pytam się Was, czy jesteście zadowoleni? Mało wam? Nie widzicie, że piękny chłopiec i jego pan kontynuują legendę Żołnierzy Wyklętych? Razem dokonywali czynów heroicznych, ale zdradzieccy zazdrośnicy nie próżnowali. Czy naprawdę tego chcecie by Minister Macierewicz poszerzył Apel Smoleński o tragedię jego zniszczonego przez putinowskie siły związku? Czy nie macie nawet współczucia, iż teraz Misio ze łzami w oczach dokonuje samogwałtu wspominając patriotyczno-narodowe stosunki ze swoim pryncypałem? Musi teraz dokonywać rzeczy starszych i bolesnych, ale Bóg, Naród i Ojczyzna mu wybaczą i to po stokroć wynagrodzą!!!
Stiff
5 lata temu
spieszył się do Macierewicza z usługą?
XD
5 lata temu
hwdm
zaq
5 lata temu
Czy ktoś pamięta los policjanta który zatrzymał do kontroli limuzynę arcybiskupa Michalika?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić