oprac. Marcin Lis| 

Losowanie Eurojackpot i kolejny polski milioner. Jedna z trzech wygranych drugiego stopnia padła nad Wisłą

25
Podziel się:

Kolejne losowanie Eurojackpot nie przyniosło wygranej pierwszego stopnia, ale szczęśliwiec z Polski wygrał 2,5 miliona złotych. Jest to jedna z trzech odnotowanych w Europie wygranych drugiego stopnia.

Ktoś właśnie powiększył swój majątek o 2,5 miliona złotych.
Ktoś właśnie powiększył swój majątek o 2,5 miliona złotych. (PAP)

Po trzech losowaniach Eurojackpot, w których mogli brać udział Polacy, nadal nie padła wygrana I stopnia. By ją zgarnąć należało wytypować liczby: 2, 12, 15, 29 , 44 oraz 10 i 7. Jeden mieszkaniec naszego kraju zdołał trafić pierwszych pięć oraz jedną z dwóch dodatkowych, dzięki czemu zgarnął 2 544 989,4 zł.

Totalizator Sportowy, polski operator Eurojackpot, w swoim komunikacie poinformował, że wygrana II stopnia w Polsce było jedną z trzech, które padły w losowaniu.

Zobacz także: Zobacz też: Ojciec biznesmen:

W pierwszym losowaniu, w którym mogli brać udział Polacy, najwyższa wygrana wyniosła 111 tys. zł. Taką kwotę otrzymało siedem osób. Bariera miliona złotych przekroczona została w drugim losowaniu, jednak dopiero trzecie losowanie przyniosło znaczący wzrost łącznej puli wypłaconych nagród.

Poza najwyższą dwuipółmilionową wygraną, Eurojackpot przeleje m.in. na konto jednej osoby 408 tys. zł, czterdzieści osób dostanie po tysiąc złotych, a ponad 22 tys. osób odbierze po 34 zł.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić