Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Magdalena Nałęcz
|
aktualizacja

MSWiA wycofuje się z kontrowersyjnego pomysłu. Kierowców BOR-u nie będą szkolić zewnętrzne firmy

4
Podziel się:

Kierowcy Biura Ochrony Rządu nie będą szkoleni - przynajmniej na razie - przez zewnętrzne firmy. Po spotkaniu wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego z szefem BOR Tomaszem Miłkowskim pomysł został zawieszony.

MSWiA wycofuje się z kontrowersyjnego pomysłu. Kierowców BOR-u nie będą szkolić zewnętrzne firmy
(PAP, Jacek Bednarczyk)

Szef BOR-u otrzymał polecenie ponownej oceny potrzeb szkoleniowych funkcjonariuszy i, co za tym idzie, przygotowania nowych metod oraz nowego planu szkoleniowego dla kierowców biura, podaje RMF FM.

Nowy BOR zyska dodatkowe uprawnienia

Informacja zbiega się z pomysłem przekształcenia Biura w Państwową Służbę Ochrony. Nowa formacja ma uzyskać uprawnienia do kontroli operacyjnej; polskich placówek dyplomatycznych za granicą ma strzec Żandarmeria Wojskowa.

Źródło: RMF FM

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4)
były
5 lata temu
Co tu szukać kwadratowych jaj.Te wszystkie ostatnie wpadki to efekt zatrudniania systemem - "szwagra żony ,brat rodzony"Dopóty dopóki politycy nie zrozumieją że pewnych służb się nie wymienia z dnia na dzień to będą takie sytuacje.
Izajasz
5 lata temu
Przywódcy tego ludu stali się zwodzicielami, a prowadzeni przez nich - idą na zgubę. Dlatego nie będzie Pan szczędził jego młodych hufców, nie okaże litości jego sierotom ni wdowom, gdyż wszyscy są niecni, przewrotni i wszystkie usta głoszą niegodziwość. Biada tym, co krzywdząc wydają ustawy, którzy rozpisują dekrety ucisku, by uchylać się od obrony nędzarzy i pozbawić prawa biedotę ludu mojego, by wdowy czynić swym łupem, by mienie zabierać sierotom! Cóż poczniecie w dzień kary, wśród klęski, co nadciąga z oddali? Do kogóż o pomoc uciekać będziecie? Gdzie zostawicie swoje bogactwo? Wśród jeńców kark ugiąć trzeba i polec wśród pokonanych.
wcipski
5 lata temu
Czyzby nikt nie chcial wystawic faktury na 5 milonow i dostac tylko 2?
oj
5 lata temu
Czyli zakupili grand teft auto i jeszcze się nie zwróciło.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić