Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Magda Mieśnik
Magda Mieśnik
|

Ojciec Andrzeja Dudy za przyjmowaniem uchodźców. Jest reakcja Kancelarii Prezydenta

74
Podziel się:

Ojciec prezydenta Jan Tadeusz Duda stwierdził, że Polska powinna przyjąć uchodźców. - On jest ojcem prezydenta, a nie prezydentem – mówi Krzysztof Łapiński, minister w Kancelarii Andrzeja Dudy.

Prezydent Andrzej Duda z rodzicami
Prezydent Andrzej Duda z rodzicami (Forum, Michał Lepecki)

- Hołduję chrześcijańskiemu podejściu w sprawie przyjmowania uchodźców i uważam, że należy ich przyjąć - powiedział Jan Tadeusz Duda w wywiadzie dla "Super Expressu". - Głodnych nakarmić, spragnionych napoić, podróżnych w dom przyjąć, nagich przyodziać - jeśli chodzi o uchodźców, to właśnie taka filozofia miłosierdzia mi przyświeca. Jestem katolikiem i wyznaję na ten temat chrześcijańskie, miłosierne podejście. Trzeba przyjąć uchodźców. Oczywiście muszą spełniać oni wymagania, muszą być sprawdzeni pod każdym kątem, żeby nie było zagrożenia. I wtedy należy ich przyjąć – dodaje.

Gazeta przypomniała słowa Andrzeja Dudy w tej sprawie. - Dziś odpowiedź jest bardzo prosta, polski rząd absolutnie nie zgadza się na żadną relokację uchodźców. I ma tu moje pełne poparcie. Nie zgodzę się na to, żeby ludzie byli przymusowo do Polski przywożeni - mówił prezydent.

Zobacz także: Takiego prezydenta nie znacie:

Minister w Kancelarii Prezydenta złagodził dzisiaj stanowisko głowy państwa. - On jest ojcem prezydenta, a nie prezydentem. Poza tym, w wywiadzie można doczytać, że uchodźców możemy przyjąć po spełnieniu pewnych warunków. Prezydent też mówi, że przyjmiemy uchodźców, ale muszą być spełnione warunki bezpieczeństwa – powiedział w Radiu Zet Krzysztof Łapiński.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(74)
Zółtek
10 miesięcy temu
chcą sprawdzać emigrantów pod każdym kątem hahaha,oni nie potrafią sprawdzić kto coś ukradł w kraju,a co dopiero z obcego kraju,ŻAŁOSNE.
Jak bardzo ch...
5 lata temu
Gdzie te kobiety i dzieci ? Sami mężczyźni w sile wieku. Prezydent ma rację nie możemy ich tu przywozić na siłę. Za co oni będą żyli skoro mój ojciec za 30 lat pracy na roli otrzymuje ,930 zł.dlaczego oni mają dostawać polskie pieniadze.?
zbig
5 lata temu
Sprawa jest prosta, elity albo sługusy elit są za przyjmowaniem "uchodźców" tyle że to żadni uchodźcy a zdrowe chłopy w sile wieku. Kobiet i dzieci jest tam zaledwie kilka %. Młodzi gniewni i agresywni i nie mający najmniejszego zamiaru się zasymilować czy podjąć pracy. Po co ich się tu sprowadza? Po to aby wybuchła wojna na tle religijnym. Jaki islam jest każdy umiejący czytać dobrze wie. Puki co mają oni ochronę prawną i socjalną ( tak jest w Szwecji gdzie nawet gwałcicieli gang bang puszcza się wolno a wręcz przeprasza z kłopot przed wymiarem sprawiedliwości). Przyzwyczajani są do "róbta co chceta" ale zaraz ochrona się skończy. I będzie jak z rozkapryszonym bachorem któremu nagle zabrania się rozrabiać. Wtedy oni wściekli wyjdą na ulicę i się zacznie. Biali Europejczycy też nie będą długo czekali. I zacznie się 3 wojna światowa. A na koniec ukaże się devil którzy zaprowadzi porządek z chaosu który sam wywołał i zwiedzie miliony swoją pozorna dobrocią.
swer
5 lata temu
to niech sobie przyjmuje imigrantow w domu skoro taki madry jest
B52
5 lata temu
za chwilę będzie sprostowanie że ojciec przeszedł na ciemną stronę POgan
do ABC
5 lata temu
Koran nakazuje muzułmanom zabijanie niewiernych, np wersety Koran 8:17; Koran 4:89; Koran 3:91, Koran 9:5; Koran 8:39; Koran 4:88; Koran 9:73; Koran 2:191; Koran 2,216 itd itp przeczytaj!!!!!!!!!!!!ze zrozumieniem.Nie musisz kupować masz w sieci, tylko wklej i kopiuj i myśl
do GoomonRyo...
5 lata temu
GoomonRyong ,ju ż ci tłumaczę, bo Bóg dał nam ludziom WOLNĄ WOLĘ!!!!!! Co ty z nią zrobisz to już twoja sprawa
Polka
5 lata temu
Szanowny Panie Januszu Tadeuszu Duda, to jest pańskie prywatne zdanie i ... tyle.Szanuję Pana, jest Pan ojcem naszego Pana Prezydenta.Ale proszę zacząć rozróżniać prawdziwego uchodżcę od muzułmańskiego najeżdźcy. To szalona różnica.My, polski naród popieramy Pana Prezydenta.
wacek
5 lata temu
europo obudz sie
wertyn
5 lata temu
Taaak panie senior- Duda wrogom nadstawić drugi policzek a muzułmanom szyję (ale trzeba pamiętać,że ma się ją jedną).
mm
5 lata temu
Rozwiązanie problemu przyjmowania uchodźców jest bardzo proste: każdy kto uważa , że należy ich przyjąć niech przyjmuje pod swój dach , na swoje utrzymanie i na swoją odpowiedzialność.Ja nie chćę aby z moich pieniędzy byli utrzymywani terroryści. Wtedy zobaczymy ilu będzię chętnych do przyjęcia "uchodźców".
obiektywny
5 lata temu
Czy ojciec prezydenta jest zwolennikiem przymusowej relokacji pod groźbą kar?
Pies
5 lata temu
Brawo prezydent, Porazka dla jego ojca
ada
5 lata temu
jestem za przyjęciem uchodźców ---dziadków i babci....nie rozmnożą nam się i nie ruszą na niewiernych ,bo sił nie będą mieli......
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić