oprac. Violetta Baran| 

Olsztynek. Tragedia na imprezie firmowej. Dwie osoby nie żyją

62
Podziel się:

Impreza firmowa w jednym z gospodarstw agroturystycznych zakończyła się awanturą. Niestety, jeden z uczestników sięgnął po nóż i zaatakował nim towarzyszy. 2 osoby nie żyją, jedna została ranna.

Atak nożownika na imprezie firmowej. Dwie osoby nie żyją
Atak nożownika na imprezie firmowej. Dwie osoby nie żyją (Forum)

Do awantury w jednym z gospodarstw agroturystycznych na terenie gminy Olsztynek (woj. warmińsko-mazurskie) doszło w niedzielę rano, przed godziną 10. W szarpanie, która miała tam miejsce, brało udział kilka osób - informuje portal olsztyn.wm.pl.

- Podczas tej szarpaniny jeden z mężczyzn ranił trzy osoby. Niestety dwie osoby na skutek poniesionych obrażeń zmarły - powiedziała portalowi olsztyn.wm.pl Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Funkcjonariusze, których zawiadomiono o bójce, gdy przybyli na miejsce natychmiast obezwładnili i zatrzymali cztery osoby. Jest wśród nich 28-letni napastnik.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia pod nadzorem prokuratury olsztyńska policja. Z nieoficjalnych informacji lokalnych mediów wynika, że w imprezie firmowej uczestniczyli tylko obcokrajowcy - Hindusi zatrudnieni w Polsce. - Wszyscy uczestnicy tego zajścia, to obcokrajowcy. Potwierdzam, że byli to goście gospodarstwa agroturystycznego i to była ich impreza - potwierdziła portalowi olsztyn.wm.pl Izabela Kołpakowska.

Źródło: olsztyn.wm.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić