Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Krystian Winogrodzki
|

Robert Biedroń skomentował konwencję PO. Nowacka odpowiada: "Po co ten jad?"

57
Podziel się:

Były prezydent Słupska nawiązał do konferencji Platformy Obywatelskiej dotyczącej równości i praw kobiet. Politykę PO w tym zakresie podsumował wpisem, na którym widać pilniczek do paznokci. W stanowczych słowach odpowiedziała mu liderka Inicjatywy Polska.

Barbara Nowacka wystosowała apel do Roberta Biedronia i jego zwolenników
Barbara Nowacka wystosowała apel do Roberta Biedronia i jego zwolenników (East News, Jakub Walasek)

Platforma Obywatelska zorganizowała w Warszawie konwencję. Na spotkaniu politycy przekonywali jak ważne są równość i prawa kobiet. Konferencja odbyła się pod hasłem "Kobieta, Polska, Europa". Uczestniczyła w niej również Inicjatywa Polska z Barbarą Nowacką na czele. Zabrakło Katarzyny Lubnauer z Nowoczesnej, która ma żal do Grzegorza Schetyny, że przejął posłów z jej ugrupowania.

Do konwencji w krytycznych słowach odniósł się Robert Biedroń. "Po 18 latach obecności Platformy Obywatelskiej w polskiej polityce dziękujemy za pilniczek dla kobiet. Postępowo!" - napisał na Twitterze. Były prezydent Słupska nawiązał do gadżetu, który PO rozdawała podczas regionalnych spotkań dotyczących praw kobiet. W poprzednich wypowiedziach mocno krytykował ten pomysł, podobnie jak jego sympatycy.

Biedroniowi postanowiła odpowiedzieć Nowacka, która zwróciła się do byłego polityka i jego zwolenników. "Przeczytajcie proszę deklarację i zastanówcie się czy nie warto współpracować w tych sprawach. Też są dla was jasne, prawda? Walczyliśmy, by prawa kobiet weszły do głównego nurtu polityki. Dziś są. Więc po co ten jad? Walczmy wspólnie" - zaapelowała, w załączniku dodając dziesięciopunktowe zobowiązanie.

Zobacz także: Zobacz także: Cymański składa zaskakujące życzenia PO

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(57)
Tylko 3.14cz...
3 lata temu
Spotkanie światowych liderów różnych krajów... Premierzy z żonami pozują do zdjęcia. Jest premier Biedroń ze swoim partnerem kogo przedstawia jako jego żona. Już słuchać pochwały .. Ta Polska jest postępowa niech żyje !
Soi Cowboy
3 lata temu
Ten Robuś to możebyć ekspertem od używania wazeliny - chociaż w sprawie tych spalonych już partiach ma rację - ale powierzyłibyście mu przewództwo kraju ? Nie ma ani jednej formacji w Polsce która by potrafiła rządzić z takimi baranami jaki Wy Poloki jesteście.
ola
3 lata temu
zalosny kraik! dobrze ze mam obywatelstwo innego panstwa
Dominika
3 lata temu
Osiągnięcia Biedronia w Słupsku. To samo czeka Polskę? Grzegorz Hilarecki 8 lutego 2019 AKTUALIZACJA: 8 lutego 2019 07:33 - jest to artykuł z GP24 polecam bo warto przeczytać jak media potrafią manipulować informacją jak zrobić z nieudacznika i lesera - sprawnego polityka, który ładnie wygląda i mówi szczególnie to co młodzi wyborcy chcieliby usłyszeć a jaka jest PRAWDA, która jakoś dziwnym trafem nie może się przebić w mediach ogólnopolskich a SZKODA może co niektórym otworzyły by się oczy jakie Biedronia rządy wyglądały w Słupsku na które tak się powoływał na konwencji WSTYD
Tomcio
3 lata temu
Palikot w wersji light - tzn lekkiej liczy na kolejną posadę w sejmie - rzekomo reprezentuje wyborców ale czy wszystkich czy tylko tych kochających inaczej.
Gra
3 lata temu
Biedroniowi zbyt mocno uderzyła woda sodowa do głowy. Nic mądrego nie wymyśli.
Wyborca
3 lata temu
Ta Pani powinna zniknąć z polityki w przyszłych wyborach.
eee
3 lata temu
Ciekawe czy wszystkie kobiety chcą tego równouprawnienia. Chłop niech się uwali w domu dzieci do szkoły odprowadzi a kobieta niech idzie poracowac do kopalni...ktora tak chce
neutral
3 lata temu
Prawdziwą fale nienawiści to chyba zwolennicy PO siali i sieją jeżeli już ktokolwiek to robi...Kto sie cieszył i ironizował z katastrofy smeleńskiej
Polka
3 lata temu
nowacka idź na grób matki i podziękuj jej, że cię nie zabiła.
bol
3 lata temu
walczy opozycja o biedronia bo bez niego niedorajdy zatona
Mik
3 lata temu
Kto to jest ten Biedroń ? Nie znam złodzieja.
Gosc
3 lata temu
Jednak Korwin ma rację baba tylko do łóżka i kuchni zdała od polityki
POKO
3 lata temu
Nowacka cały czas ma miesiączkę i dlatego jest złośliwa na cały świat. Kopaczka proponuje naftalinę na te lewackie smrody
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić