oprac. Krzysztof Janoś| 

Świeżaki znów w Biedronce. Zobacz, jak je zdobyć

13
Podziel się:

Promocja z pluszowymi zabawkami wystartowała w poniedziałek 28 sierpnia. Dzieje się to niemalże w rocznicę poprzedniej promocji, która nie dla wszystkich zakończyła się szczęśliwie. Nadal wielu Polaków nie dostało swoich zabawek za punkty z zeszłego roku.

W tym roku Świeżaki pojawiły się 28 sierpnia
W tym roku Świeżaki pojawiły się 28 sierpnia (WP.PL, Monika Szafrańska/WP)

Jak już pisaliśmy w WP, w niedzielę 21 sierpnia po południu na profilu facebookowym Biedronki pojawił się tzw. teaser, czyli krótki filmik nie do końca zdradzający, co firma zamierza. Jednak po cieniach trzech zabawek pojawiających się na ekranie można się było domyślać, że chodzi o te zabawki.

Jak je będzie można skompletować? Zasady są dość proste. Za zakupy w sklepach sieci za co najmniej 40 zł otrzymujemy punkt. Po zebraniu odpowiedniej ich liczby będzie można wymienić je na jedną z warzywnych maskotek z Gangu Świeżaków 2.

Zobacz także: Dlaczego Polacy tak kochają promocje

Chcąc przyspieszyć ten proces możemy zbierać też dodatkowe punkty za zakupy warzyw i owoców. Premiowane jest też korzystanie z karty Moja Biedronka oraz zakup produktów specjalnych za minimum 10 zł.

W sklepie znajdziemy je po specjalnych oznaczeniach. W różnych okresach różne produkty będą tak oznaczane i premiowane, więc nie będzie to proste. Tym bardziej, że za jedną maskotkę trzeba oddać aż 60 punktów. Można też dostać świeżaka za 30 punktów, ale trzeba za to zapłacić 19.99 zł.

Jak już pisaliśmy, Ci, którzy będą chcieli skompletować nowy "gang"Świeżaków, będą musieli wydać nawet... 16 800 zł.

Akcja Gang Świeżaków 2 potrwa w Biedronce do 19 listopada, a pluszaki można odbierać w sklepach do 3 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Bardziej szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Pierwsza edycja akcji okazała się równie wielkim sukcesem, co i porażką sieci. Dzieci tak mocno pokochały Świeżaki, że te szybko się skończyły. Biedronka wprawdzie obiecała, że każdy, kto zgromadził odpowiednią liczbę punktów, będzie mógł otrzymać wybraną maskotkę, ale problem do dziś nie został całkowicie rozwiązany.

"Moje dzieci do tej pory czekają na brokuła, na którego zapisywałam się w GRUDNIU!". "Ja też swojego Świeżaka nie dostałam. Zgłaszane było na infolinię, potwierdzone w kwietniu i cisza...". "Ja też czekam na 2 świeżaki od listopada" – podobnych wpisów na profilu Biedronki jest więcej.

Co na to sieć? Jak nas poinformowała, w ramach pierwszej akcji (jeszcze w trakcie jej trwania) rozdano 4,6 mln Świeżaków. Później - choć Biedronka zgodnie z regulaminem tego nie musiała robić - dodatkowo postanowiła rozdawać maskotki, ale już na zapisy. Na swoim profilu Biedronka przeprasza użytkowników i klientów. Prosi też o zgłaszanie się w wiadomościach prywatnych.

Niedawno informowaliśmy, że z konkurencyjnymi maskotkami rusza inna sieć.

Chodzi o Lidl i jego Lidlaki. Zapowiada się ostra rywalizacja o względy klientów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić