Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Natalia Durman
Natalia Durman
|

"To ja zadaję pytania, a nie pani!". Ostre starcie w TVP Info. Magdalena Ogórek kontra Katarzyna Lubnauer

87
Podziel się:

W studiu TVP Info doszło do ostrej wymiany zdań między Magdaleną Ogórek a Katarzyną Lubnauer. - Urządziłam pani taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24. Nie podoba się pani? - pytała w nerwach dziennikarka. Szefowa Nowoczesnej nie pozostała dłużna.

Wymiana zdań między Katarzyną Lubnauer a Magdaleną Ogórek odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych
Wymiana zdań między Katarzyną Lubnauer a Magdaleną Ogórek odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych (Twitter)

Zaczęło się od wpisu kandydata Koalicji Obywatelskiej do Senatu Marka Migalskiego. Właśnie o TVP. - Pani przewodnicząca rozumie, że to ja prowadzę ten program, i to ja zadaję pytania, a nie pani, tak? - oznajmiła w pewnym momencie Ogórek. - Na tym polega program, w którym się zadaje pytania, że pozwala się gościowi również na nie odpowiedzieć - ripostowała Lubnauer.

Emocje sięgnęły zenitu. - Urządziłam pani taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24. Nie podoba się pani? - zapytała publicystka. - Wie pani, jaka jest różnica? Pani pracuje w instytucji, w której pani płacą z publicznych pieniędzy. 1,5 mld zł jest wydatkowanych na tę telewizję - odparła Lubnauer.

- Taka telewizja, jak w poprzednim kształcie, to się pani pewnie bardzo podobała, prawda? Taka była fantastyczna? - ironizowała Ogórek. - Akurat nie byłam nigdy w PO, ale podobało mi się to, że nie była tak jednostronna jak obecnie. W tej chwili za każdym razem, kiedy mowa jest o opozycji, następuje to w sposób hejterski - odpowiedziała Lubnauer.

Po chwili szefowa Nowoczesnej uderzyła z innej strony. - Rozumiem, że pani zmieniła poglądy o 100 proc. - zwróciła się do dziennikarki TVP. - Proszę mi pokazać, w którym miejscu, jeżeli już tak pani skręciła - odparła obruszona Ogórek.

Zobacz także: Zobacz także: Suski straszy Brejzę. Chodzi o pozew przeciwko dziennikarzowi TVP

- Była pani tzw. lwicą lewicy i kandydatką na prezydenta. A teraz jest pani pierwszą zwolenniczką PiS-u - wskazała szefowa Nowoczesnej. - Mówi pani o poglądach. Ja jestem dziennikarzem niezależnym, bardzo pani dziękuje - skwitowała Ogórek, po czym przeszła do tematu długów Nowoczesnej.

Wymiana zdań odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. "Dziennikarze TVP nie rozumieją, że media publiczne, czyli finansowane przez wszystkich Polaków niezależnie od poglądów, powinny być pluralistyczne. A są telewizją partyjną PiS. Media prywatne mogą mieć różną linię. A każdy może sam decydować czy za nie płaci" - podsumowała Lubnauer we wtorek po południu na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

KOMENTARZE
(87)
Anka
3 lata temu
Brawo Kasia infantylizm pani Ogórek zabija
Zbyszek
3 lata temu
Biedna ogórkowa nie widzi różnicy między TV opłacaną przez podatników a stacją komercyjną TV. Większe horyzonty myślowe to pożegnanie z pisem.
PolskaSzlacht...
3 lata temu
Lubnauer to nie polskie nazwisko.Wszystko wiadomo.
wyb 19
3 lata temu
dośc mamy tego czorta zwanym "Lub..cośtam " dość !!!!
Inka
3 lata temu
Łogórek to jakaś porażka. Ta jaszczurka nie ma nic do powiedzenia, jedynie umie obrazać i szukać zwany. Tempa dziewucha.
Andrusa
3 lata temu
Pani Ogórek "dziennikarką" chyba kpina jakaś! jest aparatczykiem na usługach. Faktycznie w prywatnej telewizji może być inaczej, a publiczna TV ma swoje publiczne zadania, taka to różnica, Pani "dziennikarko"
Ta Ogórek ?!
3 lata temu
Masakra,przecież to miał być nasz prezydent a to przecież taka niemota ze słowa nie potrafiła z siebie wydobyć mimoza jedna. Mezus tez niezły złodziejaszek !
Brawo Pani
3 lata temu
Lubnauer,pokazała Pani tej stronniczej „dziennikareczce od siedmiu boleści!!!
Przyjaciółka
3 lata temu
Ty kapucha co tak najeźdzasz na tvn zapomniałaś jakie cudowne chwile spędziłam z Kochasiem Węgłąrczy...m gdyby ściany mogły mówić to by cię SKOMPROMITOWŁY
ADAM
3 lata temu
P.O
:(
3 lata temu
Jak kandydowala na prezydenta to slowa z siebie nie mogla wydusic a teraz pyskuje jak w maglu. Zenujace to jest.
Jarek
3 lata temu
Ogórek jesteś PUSTA czy tym zachowaniem chcesz się upodobnić do Holeckiej
Laub-ner
3 lata temu
PO-KO wam załatwi godne emerytury społeczne i będzie git ,jak Kosiniak Kamysz 67 lat pracy
...
3 lata temu
Ogórek i dziennikarz niezależny, dobre żarty.Ta pani nie powinna wypowiadać się publicznie, bo reprezentuje bardzo niski poziom.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić