oprac. Maciej Deja| 

Wybory parlamentarne 2019. Debata w TVN24 - Krzysztof Bosak z flagą

10
Podziel się:

Krzysztof Bosak (Konfederacja) na debatę w TVN24 przyszedł do studia z polską flagą. Tydzień temu tuż przed debatą w TVP jego kolega z komitetu Jacek Wilk był proszony przez pracowników stacji o zabranie rekwizytu. Tym razem było inaczej.

Wybory parlamentarne 2019. Debata w TVN24 - Krzysztof Bosak z flagą
Wybory parlamentarne 2019. Debata w TVN24 - Krzysztof Bosak z flagą (TVN24, screen)

Debata w TVN24 trwa. Przedstawiciele pięciu ogólnopolskich komitetów, które wystartują w wyborach parlamentarnych 2019 dyskutują w czterech segmentach tematycznych.

Kandydat Konfederacji, podobnie jak na poprzednią debatę, przyniósł niewielkich rozmiarów polską flagę ze stojakiem. W przeciwieństwie do studia TVP i incydentu z Jackiem Wilkiem, tym razem Krzysztof Bosak nie miał problemu z ustawieniem rekwizytu przy swoim stanowisku.

Wybory parlamentarne 2019. Debata w TVN24 - Krzysztof Bosak z flagą

Tuż przed poprzednią debatą w TVP, kandydatowi Konfederacji Jackowi Wilkowi pracownicy telewizji publicznej chcieli zabrać polską flagę, którą polityk wniósł do studia.

Interweniował wtedy Krzysztof Bosak. "Pracownicy TVP odmawiający podania nazwisk tuż przed debatą próbowali właśnie zdjąć polską flagę ze stanowiska Jacka Wilka, reprezentującego Konfederację. Doszło do dwóch konfrontacji, w trakcie których musiałem zagrozić użyciem siły. Oto nagranie końcówki. SKANDAL!" - napisał na Twitterze Bosak. Opublikował też nagranie na którym widać zaistniałą sytuację.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić