Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Magda Mieśnik
Magda Mieśnik
|

Wyniki wyborów 2019. Oto nowy aniołek Jarosława Kaczyńskiego. Wywołała uśmiech na twarzy prezesa

8
Podziel się:

Właściwie co wybory Jarosław Kaczyński pojawia się w gronie kolejnych atrakcyjnych młodych kobiet. Szybko zyskują one sławę i często miejsce na liście wyborczej. I tym razem w czasie wieczoru wyborczego obok prezesa PiS pojawiła się nowa kobieta. Wręczyła mu kwiaty. Nie obyło się bez szarmanckiego pocałunku w dłoń i szerokiego uśmiechu.

Wyniki wyborów 2019 Jarosław Kaczyński świętował ze współpracownikami
Wyniki wyborów 2019 Jarosław Kaczyński świętował ze współpracownikami (East News, Andrzej Iwanczuk)

Jak ustaliliśmy, nowym aniołkiem Jarosława Kaczyńskiego została Aleksandra Mazur z młodzieżówki ugrupowania, czyli forum Młodych PiS. Kobieta pojawiła się na scenie w czasie wieczoru wyborczego PiS. Wręczyła prezesowi PiS ogromny biało-czerwony bukiet róż. Nieco zawstydzony Jarosław Kaczyński złożył szarmancki pocałunek na jej dłoni.

Aleksandra Mazur ma 24 lata i niedawno obroniła na piątkę tytuł magistra na Akademii Obrony Narodowej. Ma za sobą pierwsze kroki w polityce. W czasie ostatnich wyborów samorządowych startowała do rady miasta Warszawa. Niestety, nie uzyskała imponującego wyniku. Zagłosowało na nią 1547 osób, przez co nie dostała się do samorządu. Nie powiedziała jednak ostatniego słowa. "Uważam to za swój sukces i duży potencjał na przyszłe lata" – napisała na Facebooku.

Aleksandra Mazur w kampanii wyborczej zachęcała do głosowania na byłego już aniołka Jarosława Kaczyńskiego Annę Krupkę. Po śmierci prof. Jana Szyszki opublikowała wspomnienie o polityku. "To był zaszczyt móc poznać i pracować z tak niezwykle dobrym i pracowitym człowiekiem, wybitnym naukowcem... Nigdy nikogo nie ceniłam tak jak pana profesora... Dziękuję za wspaniałe i wielkie serce" – napisała na swoim profilu.

Zobacz także: Zobacz: Wyniki wyborów 2019. Robert Winnicki ostro o TVP:

Jest mocno zaangażowana w działalność PiS. Już wcześniej udostępniała zdjęcia z Jarosławem Kaczyńskim. Przy okazji 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej chwaliła się tym, że została zaproszona na uroczysty obiad na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy! Jej partnerem jest także działacz młodzieżówki PiS.

Wyniki wyborów 2019. Po podliczeniu głosów z 99,49 proc. obwodowych komisji wynika, że Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Sejmu zdobyło 43,76 proc. głosów. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 poznamy najpóźniej we wtorek rano, ale już teraz Państwowa Komisja Wyborcza pokazała dane po podliczeniu głosów z 27275 na 27415 obwodowych komisji wyborczych. Oznacza to, że znamy już wyniki z 99,49 proc. komisji.

Z najnowszych danych PKW wynika, że PiS zdobyło 43,76 proc, a KO 27,24 proc. Na trzecim miejscu znalazła się Lewica z poparciem 12,52 proc. Polaków. Czwarte jest PSL - 8,58 proc., a piąta Konfederacja 6,79 proc.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(8)
Diabeł
3 lata temu
Aniołek z pękniętą dupką...
opos
3 lata temu
No i co z tego wynika ?NIC!!
Szwagier
3 lata temu
Stary pryk chce się odmlodzić
Do zawistnych
3 lata temu
Jak się postaracie to i wam ktoś kwiaty podaruje
D67hu
3 lata temu
Stary grzyb
piopio
3 lata temu
następna larwa prezesa
Ucho Prezesa
3 lata temu
Pani Basia:)
piotrowski197...
3 lata temu
A co miała jemu wręczyć kwiaty stara baba na wózku inwalidzkim.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić