Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Violetta Baran
|
aktualizacja

Wystartują z list Wiosny Roberta Biedronia: Zbigniew Bujak, prof. Monika Płatek i Wanda Nowicka

21
Podziel się:

W najbliższą sobotę ugrupowanie Roberta Biedronia ma ogłosić oficjalne listy swoich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kto sie na nich znajdzie? Są już pierwsze przecieki na ten temat.

Robert Biedroń zaprezentuje w sobotę listy kandydatów w wyborach do PE
Robert Biedroń zaprezentuje w sobotę listy kandydatów w wyborach do PE (PAP, Piotr Polak)

Jak ustalil "Super Express" jedynką w okręgu lubelskim będzie działacz solidarnościowej opozycji Zbigniew Bujak. - To świetna postać, człowiek czynu, który aktywnie walczył z komuną. Właśnie takich ludzi potrzebuje europarlament, ludzi idei, ale i czynu, którzy swoim życiem zaświadczyli, że są w stanie zmieniać świat - zachwalał jego kandydaturę w rozmowie z „Super Expressem” Robert Biedroń.

Jedynką w okręgu obejmującym woj. kujawsko - pomorskie ma być była posłanka Ruchu Palikota Wanda Nowicka. Z pierwszego miejsca w Poznaniu wystartuje Sylwia Spurek, była zastępczyni rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara.

Listę kandydatów Wiosny na Dolnym Śląsku otworzy Krzysztof Śmiszek, prawnik, prywatnie partner Roberta Biedronia.

Ciekawie zapowiada się rywalizacja w Warszawie. Jedynką na liście ma być Robert Biedroń. Drugie miejsce dostała posłanka Joanna Scheuring – Wielgus. Z trzeciego miejsca, jak ustalil "SE" ma kandydować prof. Monika Platek.

Źródło: se.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(21)
Jak to
4 lata temu
Wiemy kogo!,pedałów o kuvy.
jesień średni...
4 lata temu
Biedroń dostał pieniądze od Niemców na wypromowanie , czego w Polsce szukają łapska niemieckie , czy każdy kto da pieniądze może "pluć w kaszę " Polakom ?
dyro
4 lata temu
Koleś walczy o tolerancję dla sekty LGBT ale nie widać po nim by był ofiarą nietolerancji. Znam sporo osób hetero z depresją, którzy spotkali się w swoim życiu z brakiem tolerancji. Strasznie to niesprawiedliwe, że taki koleś chce więcej praw dla siebie, bo niby w życiu było mu ciężko.
kakaduczek
4 lata temu
Stryjek Muchomorek was wszystkich pogodzi - dopiero będzie cyrk jak się papież dowie.
gość
4 lata temu
Mogę się założyć o grubą Kasę, że za niedługo Biedroń wymyśli nową formę zarabiania pieniędzy i robienia ludziom " WODY z MÓZGU ". Był już szeregowcem u Palikota, Prezydentem miasta, teraz Szefem nowej Partii WIOSNA , ciekawe co będzie następne. Nie dość że Homoseksualista to Cwaniak nad Cwaniaki. Trzeba jednak przyznać Panu Biedroniowi, że bardzo dobrze opanował metodę " co tu robić, żeby nic nie robić a zarobić " Brawo Panie Biedroń.
gość
4 lata temu
W najbliższą sobotę ugrupowanie Roberta Biedronia ma ogłosić oficjalne listy swoich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego - Ciociu Roberto, lepiej podaj listę darczyńców finansujących tę twoją partyjkę obłąkanych.
jarek
4 lata temu
Wieloletni ekspert ONZ Peter Newell został skazany w zeszłym roku za wykorzystywanie seksualne dziecka. Wcześniej zajmował się... zwalczaniem przemocy wobec nieletnich. Był m.in. prezesem organizacji sprzeciwiającej się dawaniu dzieciom klapsów i współautorem dokumentu na temat wdrażania Konwencji Praw Dziecka. Jednak w jego własnym życiu Konwencja nie obowiązywała, gdyż pięć razy dokonał homoseksualnego gwałtu na 12 letnim chłopcu.
Zeby aby
4 lata temu
Wy pisowszczyki spytajcie jaka jest orietacja seksualna waszego prezeska????
Wr
4 lata temu
A gadaj sobie i tak nic nie wskurasz bo twoja partia to tylko jeden sezon
mamrut2
4 lata temu
Bujak tak się upodlił?
Emeryt
4 lata temu
Części od rowerów tam będą .
sas
4 lata temu
Pociskacz w kakałko też na liście, tfuj.
Trudno
4 lata temu
Wystarczyłoby żeby Biedroń nie kandydował ... pokazałby że chce zostać i coś zrobić w PL.
rol_nick
4 lata temu
Jesienia wykopiemy kartofle i posadzimy na wiosne
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić