Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Urszula Korąkiewicz
|

Adam Zdrójkowski zdementował plotki. Podejdzie do matury w tym roku

25
Podziel się:

Jeden z tygodników ogłosił, że Adam Zdrójkowski ma zamiar zdawać maturę za rok. Informacja, którą podjęły także kolejne media, okazała się plotką.

Adam Zdrójkowski odniósł się do plotek o jego planach
Adam Zdrójkowski odniósł się do plotek o jego planach (East News)

Adam Zdrójkowski jest jedną z najbardziej zapracowanych młodzieżowych gwiazd. W ostatnim czasie jego grafik jest wyjątkowo napięty, nie tylko w związku z pracą na planie „rodzinki.pl”. Świetnie radzi sobie w programie „Dance, dance, dance”, w którym wraz z Wiktorią Gąsiewską dotarł do finału i ma spore szanse na zwycięstwo.

W związku z tym w mediach pojawiły się plotki, że nauka zeszła na nieco dalszy plan i zdecydował się przesunąć podejście do egazaminu.– Syn będzie zdawał maturę za rok – cytował mamę młodego aktora tygodnik „Świat i Ludzie”. Informacja, choć pozornie wiarygodna, okazała się plotką.

Zdrójkowski zdementował doniesienia w rozmowie z serwisem plejada.pl. - To jest jakaś bzdura. Na pewno nie moja mama to powiedziała. Nie przekładam sobie matury. Nie planowałem nie zdawać matury – powiedział.

Zaznaczył, że owszem, od dwóch tygodni nie chodzi do szkoły, ale z tego samego powodu, co wielu innych uczniów – strajku nauczycieli. Do egzaminu ma zamiar podejść zgodnie z planem w maju.

Zobacz także: Zobacz też: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(25)
Arq
3 lata temu
Taka paskuda,że się zlitują i mu się uda
KW
3 lata temu
Beżowe czoło
Pol
3 lata temu
A kto to jest
MD
3 lata temu
A kto to w ogóle jest?
dan
3 lata temu
podstawowe pytanie, kto to jest?
bez przesady
3 lata temu
Aktor? Nie widziałam go w teatrze ani razu
izi
3 lata temu
kto to ?
emeryt
3 lata temu
Kobieto , Co ty wypisujesz za bzdury ? Gwiazda ??? zagrał raptem w paru odcinkach " Rodzinki " i już gwiazda ? Walnij się w pustak ...
Lol
3 lata temu
Ch%j mnie obchodzi jego matura.
max
3 lata temu
w CKU to może uda mu się zdać
sas
3 lata temu
kto to ?
Ada
3 lata temu
Bede sie modlic za Ciebie by ta matura za rok byla udana... dasz rade kochany woerze w ciebie a teraz odpocznij od szkoly i problemow z nia zwiqzanych jestes moim promykiem w oku ktory oswieca mi caly swiat Dziekuje ze jestes kocham cie Ada
ja
3 lata temu
święta i takie sympatyczne komentarze...tyle jadu w was siedzi...
rafal44
3 lata temu
Zagadka dla ignorantów na czele z autorką tego tekstu? Czy możliwe jest, że ten dzieciak-celebryta nie oszukuje mówiąc, że "nie przekłada sobie matury", a jednocześnie nie będzie jej zdawał w tym roku? Otóż to jest możliwe. Rozwiązanie jest proste. Zdrójkowski kiblował dwa lata w pierwszej klasie LO, wobec tego ma rok w plecy i mimo swojego wieku (jego brat-bliźniak podchodzi do matury) do matury podejdzie dopiero za rok. I "nie planuje nie zdawać matury". Plsanuje, ale za rok.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić