Karol Skomorowski| 
aktualizacja 

Agata Kulesza się rozwodzi. Marcin Figurski oskarża aktorkę o molestowanie moralne

46

Agata Kulesza rozstaje się z Marcinem Figurskim. Małżeństwo stara się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Mąż aktorki zabrał głos w tej sprawie i oskarża partnerkę o molestowanie moralne.

Agata Kulesza się rozwodzi. Marcin Figurski oskarża aktorkę o molestowanie moralne
Agata Kulesza się rozwodzi. Marcin Figurski oskarża aktorkę o molestowanie moralne (East News)

Agata Kulesza się rozwodzi – kłopoty małżeńskie

Agata Kulesza jest jedną z największych gwiazd TVN. Występowała w wielu serialach jak m.in. ”Pułapka”, ”Web Therapy”, ”Hela w opałach” czy ”Prosto w serce”.

Pomimo sukcesów na tle zawodowym, aktorce nie układało się w życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu wystąpiła o rozwód z mężem Marcinem Figurskim.

Z upływem czasu zaczęły wychodzić kulisy ich rozstania. Według nieoficjalnych źródeł, po jednej z kłótni małżeńskiej, Kulesza złożyła wniosek o Niebieską Kartę – dokument służbowy wypełniany przez funkcjonariusza policji w przypadku stwierdzenia przemocy w rodzinie.

Dodatkowo aktorka ujawniła, że była blisko stanów depresyjnych. Pomimo walki o swoje małżeństwo Kulesza ostatecznie zdecydowała się złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem o winie.

Agata Kulesza się rozwodzi – Marcin Figurski oskarża ją o molestowanie moralne

Równocześnie do sądu trafił pozew rozwodowy ze strony męża Kuleszy, Marcina Figurskiego, również z orzeczeniem o winie. Twierdzi bowiem, że był ofiarą molestowania moralnego.

– Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg – powiedział Figurski.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić