Arek Durka| 
aktualizacja 

Bajka Brzechwy pokonała ojca małego dziecka. "Milionerzy" znowu obnażyli brak elementarnej wiedzy

26
Podziel się:

Poniedziałek to dobry dzień na to, by wzbogacić się o niemałe pieniądze. Czy w kolejnym odcinku "Milionerów" padła wreszcie rekordowa wygrana? Jedno jest pewne - emocji, jak zwykle, nie zabrakło. Zobaczcie naszą relację.

Hubertowi Urbańskiemu znowu nie udało się wypisać czeku na milion złotych
Hubertowi Urbańskiemu znowu nie udało się wypisać czeku na milion złotych (ONS.pl)

Po szybkich eliminacjach naprzeciw Huberta Urbańskiego usiadł Tomasz Grybek z Gdańska. Po dość długim wstępie Urbańskiego zawodnik bez problemów zaczął odpowiadać na kolejne pytania. Trzeba jednak przyznać, że były wyjątkowe proste. Pierwsze kłopoty pojawiły się, kiedy musiał wskazać, w jakim serialu Lucy Liu wcieliła się w postać dr Watsona. Tomek poprosił publiczność o pomoc. Większość osób wskazała na "Elementary". Była to oczywiście poprawna odpowiedź.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kolejne pytanie znowu sprawiło zawodnikowi spory problem. Tym razem musiał zmierzyć się z twórczością Jana Brzechwy i rozwinąć fragment jednego z wierszy. Niestety, nie wiedział, "gdzie pluska się sójka z Pułtuska". Tomek wykorzystał dwa koła ratunkowe, które nie rozwiały jego wątpliwości. Ostatecznie postanowił strzelić. Niestety, zdecydował się na odpowiedź "D", czyli Warta i odpadł z programu z gwarantowanym tysiącem złotych. Poprawna odpowiedź to Narew.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kolejną zawodniczką, która dostała szansę na wygranie miliona złotych, była Dorota Fryc z Warszawy. Choć młoda lekarka miała problem przy pytaniu za 2 tys. złotych, ostatecznie udzieliła poprawnej odpowiedzi. A musiała wykazać się wiedzą dot. zwierząt, które są wykorzystywane w stacjach uzdatnia wody do sprawdzania jej jakości. Chodziło oczywiście o ryby.

Rozgrywkę zakończył znany wszystkim dźwięk. Dorota zakończyła program z 5 tys. złotych i trzema kołami ratunkowymi. Jak myślicie, czy uda się jej dojść do ostatniego pytania?

ZOBACZ TEŻ: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić