Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Iwona Nowacka
|
aktualizacja

Darmowe seriale z czasów PRL-u. Świetna decyzja TVP

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
40
Podziel się:

Telewizja Polska udostępniła na należącej do niej platformie VOD pakiet darmowych seriali z czasów PRL. To nie lada gratka dla fanów kultowych polskich produkcji.

Jacek Kurski
Jacek Kurski (PAP, Artur Żmijewski)

TVP postanowiła za darmo udostępnić w sieci kilka popularnych i darmowych seriali. Widzowie zobaczą ponad 20 produkcji. Będą to m.in. "Alternatywy 4", "Daleko od szosy" albo "07 zgłoś się".

"Seriale z czasów PRL mogą wywoływać różne opinie. Z jednej strony zarzuci się im element propagandowy, przekłamywanie historii (Czterej pancerni i pies, Stawka większa niż życie)
, z drugiej strony trzeba przyznać, że to naprawdę dobrze wykonane czy zagrane produkcje. Z jednej strony ciężko czasem znaleźć dla nich konkurencję w dzisiaj tworzonych tytułach, z drugiej strony ktoś stwierdzi, że już mu się przejadły te same tytuły powtarzane w telewizji publicznej co kilka kwartałów. Co ciekawe, ten ostatni zarzut nierzadko podnoszą ludzie, którzy w całości danego serialu nie widzieli. A powinni – czasem są to prawdziwe perełki. Teraz nadarza się ku temu świetna okazja" - czytamy na stronie Antyweb.pl (zachowano oryginalną pisownię).

Do tej pory za oglądanie starych seriali na stronie vod.tvp.pl trzeba było sporo zapłacić. Szczęśliwą nowiną pochwalił się na Twitterze prezes Jacek Kurski.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(40)
ola3d
5 lata temu
lepiej by kupili nowe filmy ,anie daa same powtórki i starocie ,a my płacimy abonament ,pytanie tylko za co?
alain
5 lata temu
I tak ci to panie JK nie pomoże
tola
5 lata temu
Prezentem to by dla nas było, gdyby znalazł się na San Escobar.
AS.
5 lata temu
...szczodre pany! Kurski daje nam seriale, Szydło dała nam 500+, prezes dał nam wolność. I straszno i śmieszno. Skąd oni to wszystko biorą?!
NRD maniak
5 lata temu
To ja jeszcze poproszę telefon 110.
data
5 lata temu
Panie zdaje się filmy do pewnego okresu robione były za podatki żadna łaska. Są moje i tyle Pan jesteś tylko maisterm .
zołza
5 lata temu
Piiorek- Ile pisiorka tyle rozumu .Gratulacje.
co za naród?
5 lata temu
Musi jakoś ćooloof przekupić. Chleba i igrzysk - odwieczne prawo tłumu zamiast Opola. Cena? - poleci na zbity pysk jak nie wzrośnie oglądalność to dlatego za darmo puścił seriale które WSZĘDZIE są odtwarzane za darmo.
Izajasz
5 lata temu
Przywódcy tego ludu stali się zwodzicielami, a prowadzeni przez nich - idą na zgubę. Dlatego nie będzie Pan szczędził jego młodych hufców, nie okaże litości jego sierotom ni wdowom, gdyż wszyscy są niecni, przewrotni i wszystkie usta głoszą niegodziwość. Biada tym, co krzywdząc wydają ustawy, którzy rozpisują dekrety ucisku, by uchylać się od obrony nędzarzy i pozbawić prawa biedotę ludu mojego, by wdowy czynić swym łupem, by mienie zabierać sierotom! Cóż poczniecie w dzień kary, wśród klęski, co nadciąga z oddali? Do kogóż o pomoc uciekać będziecie? Gdzie zostawicie swoje bogactwo? Wśród jeńców kark ugiąć trzeba i polec wśród pokonanych.
kłamsTVo
5 lata temu
Łapiemy się czego się da, ale Ty złap się BRZYTWY i utoń w "wielkich rozmiarach" PiS. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
figi
5 lata temu
te wszystkie seriale lecą na okrągło na plarformach cyfrowych.... zadna łaska 😜
precz z komun...
5 lata temu
Nie chce tego nawet jakby mi doplacil.
gosa
5 lata temu
niech sam je oglada
Syców, oleśni...
5 lata temu
Bareja pokazywał naprawdę realia PRL jak Rydzyk Kosciół ubogi, ale tylko ubogi duchowo!!! Bareja Mistrz Komedii Polskich końcówki PRL!!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić