Magdalena Sawicka
Magdalena Sawicka| 
aktualizacja 

"Milionerzy": uczestniczkę "zatkało" już na drugim pytaniu. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

76
Podziel się:

Uczestnicy programu wywołują skrajne emocje. Natalia z ostatniego odcinka nie miała jednak szczęścia. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. "Błagam niech już odpadnie" - to najłagodniejsze opinie jakie można o niej przeczytać w mediach społecznościowych.

Kadr z programu "Milionerzy"
Kadr z programu "Milionerzy" (WP.PL)

Na etapie eliminacyjnym prawidłowo odpowiedzieli wszyscy, jednak to 23-letnia Natalia była najszybsza. Jak się okazało na prezentacji, uczestniczka ukończyła technikum hotelarskie i przyszła do programu z nadzieją na wygranie co najmniej 200 tys. zł., które umożliwiłoby jej otworzenie wymarzonego gospodarstwa agroturystycznego.

Pierwsze pytanie o to, czym jest mankiet, Natalia przeszła bezproblemowo. Przy drugim, dotyczącym podstawowej wiedzy o szachach, zaczęły się problemy. Uczestniczka show poprosiła o pierwsze koło ratunkowe "Pytanie do publiczności". Widzowie zebrani studiu jednogłośnie zaznaczyli prawidłową odpowiedź i Natalia im zaufała.

Kolejne kłopoty 23-latka zaczęła mieć na etapie gry o 5000 zł. Czwarte pytanie dotyczyło OPEC. Spójrzmy prawdzie w oczy! Choć internauci upierają się, że Natalia miała bajecznie łatwą drogę do miliona, kto z nas nie miałby wątpliwości przy tym pytaniu patrząc głęboko w oczy Hubertowi Urbańskiemu? (Ja miałabym.) Natalia poprosiła o koło ratunkowe "Pół na pół", które rozwiało jej wątpliwości i zaznaczyła prawidłową odpowiedź. Przy kolejnym, gdy stawką było 10 tys. zł., uczestniczka "Milionerów" znów poprosiła o pomoc i zadzwoniła do swojej przyjaciółki. Wspólnymi siłami udało im prawidłowej odpowiedzi.

Natalia wykorzystała wszystkie koła ratunkowe, które najprawdopodobniej przydałoby się jej przy pytaniu za 20 tys. zł. Niestety, 23-latka nie miała pojęcia kto był pierwszym człowiekiem na księżycu i zrezygnowała z dalszej gry. Internauci byli wobec niej bezlitośni, m.in. dlatego, że zastanawiając się nad odpowiedzią uczestniczka pomyliła Louis Armstronga z Neilem. Czy ich szydercze komentarze są uzasadnione?

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Co na monitorze widzi podczas "Milionerów" Urbański?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić