Anna Ryta| 
aktualizacja 

O włos od głównej wygranej. Internauci przeżywają porażkę uczestnika "Milionerów"

66
Podziel się:

Było tak blisko! Już dawno żaden uczestnik nie doszedł tak daleko. Główna nagroda minęła go o włos, a internauci zalali Twittera swoimi komentarzami.

Wszyscy widzowie trzymali kciuki za Wojciecha Zarębę
Wszyscy widzowie trzymali kciuki za Wojciecha Zarębę (Twitter)

W kolejnym odcinku "Milionerów" swoją grę kontynuował młody prawnik i miłośnik literatury - Wojciech Zaręba. Pierwsze pytanie, które usłyszał, brzmiało: "Na który z ludów z powodu tłuszczowo-białkowej diety alkohol działa jak trucizna?". Do wyboru miał: Pasztunów, Kurdów, Ewenków i Basków. Po telefonie do przyjaciela zaznaczył odpowiedź C. Tym samym na koncie Wojciecha pojawiło się 125 tys. zł.

Co ciekawe, kolejne zagadnienie wydawało się dla uczestnika banalne. Niemal od razu wiedział, że dwuliterowy skrót angielskiej nazwy płyty kompaktowej to w rzymskim zapisie liczb liczba 400. Publiczność oszalała z radości, gdy uczestnik zgarnął 250 tys. złotych. Główna nagroda była już w zasięgu ręki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pytanie za 500 tys. zł dotyczyło kwiatu, z którym najczęściej portretowano Mikołaja Kopernika. Zawodnik skorzystał z ostatniego koła ratunkowego, czyli pół na pół. Do wyboru pozostał mu mniszek lekarski oraz konwalia. Po chwili zastanowienia ze stoickim spokojem wskazał na mniszka. Efekt? Wojciech stracił swoją szansę na milion. Poprawną odpowiedzią była konwalia. Gracz opuścił studio z 40 tys. złotych.

Jedno trzeba przyznać, internauci jeszcze nigdy tak mocno nie kibicowali żadnemu uczestnikowi i tak bardzo nie przeżywali jego porażki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz też: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić