Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Magdalena Drozdek
|
aktualizacja

Polak pozywa Aleca Baldwina. Awantura nie ma końca

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
12
Podziel się:

Wojciech Cieszkowski zaparkował auto, a niedługo później został zaatakowany przez aktora, Aleca Baldwina. Gwiazdor przyznał się do winy, ale kara za napaść nie była duża. Jest ciąg dalszy tej sprawy.

Alec Baldwin kontra Wojciech Cieszkowski. Sprawa dalej się toczy.
Alec Baldwin kontra Wojciech Cieszkowski. Sprawa dalej się toczy. (Getty Images)

Wydawało się, że historia awantury pomiędzy Polakiem, a amerykańskim aktorem, zakończyła się. Wygląda na to, że jednak nic z tego. Jak donosi "Super Express", Wojciech Cieszkowski wytoczył Baldwinowi proces cywilny. Nie wiadomo, o jaką kwotę będzie walczył Polak. Można się jedynie domyślać, że nie będą to drobne pieniądze. "SE" sugeruje, że może skończyć się nawet na milionach.

Zobacz także: Zobacz: Marcin Margielewski o najnowszej książce

A przypomnijmy, że Baldwin otrzymał już jedną karę.

W środę 23 stycznia Alec Baldwin stanął przed sądem na Manhattanie, gdzie przyznał się do winy określonej jako nękanie drugiego stopnia. Sąd wysłał 60-latka na kurs z kontrolowania gniewu i kazał mu zapłacić 120 dol. grzywny. Sprawa została odroczona do 27 marca.

Rozprawa sądowa jest pokłosiem zdarzenia, do którego doszło na nowojorskim parkingu w listopadzie 2018 r. Alec Baldwin wdał się wówczas w sprzeczkę z 49-letnim Wojciechem Cieszkowskim, który zaparkował na miejscu upatrzonym przez gwiazdora. Ten pchnął Polaka, a potem uderzył go pięścią w twarz.

Nic dziwnego, że Cieszkowski postanowił walczyć o swoje. Aktor znany jest ze swoich agresywnych zachowań. Już wcześniej mówiło się o tym, że bierze udział w terapiach i uczy się kontrolować gniew. Jak będzie tym razem? Zobaczymy. Pewne jest jednak, że cała sprawa odbija się negatywnie na wizerunku aktora.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(12)
Luk
3 lata temu
To ten miłośnik Trumpa?
zil
3 lata temu
I bardzo dobrze.Tak trzymać taki gwiazdor nie może być bezkarny.
Kubizmem
3 lata temu
Alec Baldwin to nie jest tego kubizmem!
jerzy
3 lata temu
dowalic i wyrwac od cwaniaczka ile się da brawo rodaku tez bym nie darowal ,a sporo by mnie to kosztowalo bo lubie się naparzać i jestem w tym dobry ale chama bym poznal i nie ruszyłbym nawet palcem i jeszcze orla wywalil żeby obrażenia większe były
bingo39
3 lata temu
Skoro niektorzy lubia uszczupkac sobie majatek na takich glupotach... to inni z tego korzystaja, milo ze rodak sie ma szanse zalapac :)) GL
Madafaka nie ...
3 lata temu
A podobno z Polaków cebularze... Kultury panie Alec i pamiętaj- nie fikaj do Polaka, bo następnym razem może Cię ktoś nie rozpoznać i dostaniesz łomot, a tak to tylko parę baniek mniej z konta. Swoją drogą sądy w USA powinny przejść reformę, taki wyrok za lanie po mordzie to brzmi jak zachęta
r4L
3 lata temu
Kara za napaść, kurs kontroli i 120 dolarów? on smarka w 100 dolarówki NIech zapłaci miliony i poczuję jak działa kara za napaść na drugą osobę.
Agata
3 lata temu
i dobrze niech płaci. może wtego nauczy sie samokontroli
sxcdvghjlk
3 lata temu
Polacy tak trzymać !!!!!!
jhvjlwd
3 lata temu
skop gnoja i juz
robertjak
3 lata temu
niech wyciągnie od niego jak najwięcej , nasi górą , przestańmy się płaszczyć przed każdym który podniesie na nas rękę , teraz na nas kolej ,
Dżordż Drożdż...
3 lata temu
Niech się cieszy, że tego miejsca sobie Mike Tyson nie upatrzyl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić