o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Ryan Reynolds o filmach Michaela Baya. Musicie to zobaczyć

1
Podziel się

Michael Bay to synonim spektakularnego kina akcji. Wybuchów, adrenaliny, efektów specjalnych, po których nie można wyjść z podziwu i zdumienia. Tak też się zapowiada najnowsze dzieło reżysera "Transformers" i "Armageddonu", które w nietypowy sposób zareklamował Ryan Raynolds.

Ryan Reynolds opowiedział, co jest najlepsze w filmach Baya
Ryan Reynolds opowiedział, co jest najlepsze w filmach Baya (Youtube.com)
bEECtEmZ

13 grudnia na Netfliksie pojawi się film "6 Underground". Najnowsze dzieło Michaela Baya, który chce w nim zaprezentować nowy rodzaj bohaterów kina akcji. Jednego z nich zagrał Ryan Raynolds, który w genialnym filmiku opowiadał o największych zaletach stylu Baya.

- Co jest najlepsze w kręceniu filmów z Michaelem Bayem? Wielu ludzi mówi, że akcja. Ale dla mnie to spokój. Te ciche momenty… - mówił Ryan Reynolds oparty o ścianę, gdy w tle rozgrywały się typowe "Bayowskie momenty".

bEECtEnb

W "6 Underground" oprócz Raynoldsa zobaczymy takie gwiazdy jak Dave Franco, Ben Hardy, Mélanie Laurent i Adria Arjona. Za scenariusz odpowiadają twórcy dwóch części "Deadpoola", "Zombieland" czy "G.I. Joe: Odwet".

Michael Bay oprócz pracy przy "6 Underground" jako reżyser i producent, był ostatnio producentem wykonawczym serialu "Jack Ryan" i "Ostatni okręt". Jego najnowszy zapowiedziany projekt reżyserski nosi wiele mówiący tytuł "Robopocalypse".

Zobacz także: Obejrzyj zwiastun "Transformers 5" Michaela Baya:
bEECtEnC
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(1)
Edek
2 lata temu
Taki przypadek jak PiS i pusty skarbiec polskiego państwa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić