Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Karolina Stankiewicz
|
aktualizacja

Sylvester Stallone zapowiada "Rambo 5"

9
Podziel się:

Aktor zamieścił na Instagramie grafikę, która w wymowny sposób odnosi się do serii "Rambo". Oznacza to, że wkrótce możemy się spodziewać nowych wieści o piątej części.

Sylvester Stallone jako Rambo
Sylvester Stallone jako Rambo (East News, Everett Collection)

Choć Stallone zagrał w wielu filmach w swojej filmowej karierze, wszyscy pamiętają jego dwie ikoniczne role: Rocky'ego Balboi i Johna Rambo. W obie postacie wcielał się kilkukrotnie w kolejnych częściach produkcji.

O ile seria "Rocky" ma się dobrze i czeka na kolejną odsłonę – "Creed II", o tyle piąta odsłona "Rambo", zapowiadana już od lat, utknęła na jakiś czas w martwym punkcie. Ale w maju Stallone zaskoczył wszystkich informacją, że produkcja ma trafić do kin już w 2019 roku. Tytułowy bohater tym razem w pojedynkę weźmie się do walki z meksykańskim kartelem narkotykowym.

Niedawno aktor dzielił się zdjęciem z siłowni, na której przygotowuje się do roli. A teraz pokazał grafikę, na której Rambo w swojej kultowej czerwonej opasce na głowie, stoi w deszczu. "Dziki powstaje… wkrótce" – napisał na Instagramie.

Pozostaje czekać na kolejne wieści.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
Jarozbaw Kłam...
4 lata temu
Domyślam się, że redakcja szybko skoryguje błąd jaki wkradł się do artykułu. To nie będzie Rambo V lecz Film o prezesie wszystkich prezesów pt. Jarozbaw Wielki. W roli tytułowej oczywiście Sylvester Stallone, który jak widać jest sobowtórem prezesa. Będą Oskary, będą pomniki, no i Wawel jak w banku.
he he
4 lata temu
Rambo vs alzheimer.
Kolo
4 lata temu
Jan Rambo.Polski akcent.
gosc
4 lata temu
To były czasy,i dobre filmy,nie to co teraz wszystko stworzone przez komputer,a wszyscy się zachwycają jakie efekty,a jakie widoki.
V
4 lata temu
Znajomy tam będzie grał już się przygotowuje
Nick
4 lata temu
Kultowy film- brawo!
John
4 lata temu
Rambo vs hemoroidy!
gregorrek
4 lata temu
Rocky'ego Balboi ....jak się z rana przeczyta takie kwiatki to można paść z wrażenia ......" BALBOI " świetna deklinacja , doprawdy cudowna.
Jarek żolibor...
4 lata temu
Ojej, to znów Jarek i jego koledzy z piss, ci, którzy, wiadomo o co chodzi, jak tylko idzie jakiś atrakcyjniejszy mężczyzna, to zaraz się za nim oglądają, strzelają oczami za nim, zaraz dostają wypieków na twarzy, wielu z nich traci nawet opanowanie i chcą nawet biec do takiego mężczyzny i w jakikolwiek sposób wzbudzić jego zainteresowanie, widziałem nawet paru takich, którzy ślinili się na widok przechodzącego, młodego, wysokiego chłopaka z urodą jak z pierwszych stron gazet. Już na pewno Jarek i koledzy, aż oblizują się, że znów będą mogli z szybciej bijącym serduszkiem oglądać twardziela Stallone jak znów gra w filmie i rozprawia się ze swoimi oponentami. Ileż to będzie westchnień, achów, ochów, gdy Stallone będzie pokazywał, że mimo ponad 72 lat życia, jeszcze ma co pokazać i jak pokazać. Oj wielu z nich chciałoby, żeby zamiast być normalnym, miał pociąg do płci własnej. Oj, myśli ich o nim kosmate muszą być i lubieżne, oj na pewno!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić