Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Ryta
|

Top of the Top Sopot Festival 2018. Artyści złożyli hołd Korze. Zachowanie Macieja Maleńczuka oburzyło widzów

132
Podziel się:

Maciej Maleńczuk mocno podpadł widzom. W trakcie piosenki, która miała być muzycznym hołdem dla Kory, wokalista nieoczekiwanie zaapelował do publiczności. Nie wszystkim spodobało się to, co zrobił.

Maciej Maleńczuk podpadł widzom
Maciej Maleńczuk podpadł widzom (East News)

Podczas pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival 2018 artyści upamiętnili Korę. Zespół Lady Pank, Kasia Kowalska, Tomasz Organek, Małgorzata Ostrowska i Maciej Maleńczuk zaśpiewali wspólnie jeden z najbardziej kultowych utworów Maanamu "Krakowski Spleen". Wzruszona publiczność wstała z miejsc i jeszcze długo oklaskiwała ten występ. Idealnie? Nie do końca.

Gdy emocje opadły, a wideo z koncertu trafiło na YouTube, widzowie dopatrzyli się czegoś niepokojącego. Maciej Maleńczuk, w trakcie gitarowej solówki Jana Borysewicza, zaczął mówić do publiczności:

- Szanowni państwo, doceńcie wspaniałą grę Janka Borysewicza na gitarze, bo gdyby nie on to polski show-biznes być może wyglądałby zupełnie inaczej. Uczcie się od takich ludzi jak on, bo to jest najważniejszy gość.

Zaskoczenia apelem wokalisty nie kryła zarówno stojąca obok niego Kasia Kowalska, jak i sam Borysewicz. Ostrowska z kolei nie potrafiła ukryć zażenowania sytuacją i po prostu przerwała przemowę kolegi, chwytając go za rękę. Internauci nie szczędzą krytycznych komentarzy pod adresem Maleńczuka. Uważają, że jego zachowanie było wybitnie nie na miejscu i czasem powinien ugryźć się w język. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(132)
dani
4 lata temu
No niestety. Przykro zrobiło mi się w momencie żenującej przemowy Maleńczuka i nastrój hołdu Korze natychmiast prysł :( pozdrowienia dla występujących Artystów, poza Maleńczukiem.
np
4 lata temu
Chory pijaczek i ćpun
haha lemingi
4 lata temu
przecież ten pijak potrafi tylko krzyczeć PROSTYTUCJA ....KOŃSTYTUCJA
Edi
4 lata temu
A czy to czasem nie Panasewicz pierwszy wysunął Maleńczukowi , że ten jest kojarzony z alkoholem? Chyba było 1:1. O co tyle szumu. Nawet choćby Maleńczuk pił to uwaga była nie na miejscu.
xxx
4 lata temu
Maleńczuk kojarzy mi się z alkoholem...
marino_marini...
4 lata temu
Gość był naspawany i nie ogarniał rzeczywistości. Pewnie nawet nie wiedział w jakim widowisku bierze udział. Ten "pan" od dawna jest Januszem polskiej piosenki.
człowiek
4 lata temu
Oj tam, oj tam. Karawana idzie dalej. Nie popadajmy w histerie z powodu śmierci znanej wokalistki. Codziennie w naszym kraju umiera ok. 1200 osób. W tym wiele osób wyjątkowych, zasłużonych i wybitnych. Więc ciszej nad tą (jedną) trumną (urną).
familiada
4 lata temu
Maleńczuk zaistniał dzięki Wiśniewskiemu który go zaprosił do swojego programu w tv,tak był zwykłym naćpanym falusem,i chyba nic sie nie zmieniło,doszły gesty które mogą świadczyć o innych poglądach.
madeleine_eng
4 lata temu
i co niby takiego powiedział, że wszyscy sa tak oburzeni???? ale ludzie maja problemy.....
aswer
4 lata temu
Hold.. Korze . Bosze co jeszcze? ołtarz i modlic sie do niej? toz ona to ateistka
Artek
4 lata temu
Bełkot banderowskiego pijaczyny.
kok
4 lata temu
za co jej się należy hołd poza faktem że umarła i w tej sytuacji reaguje się jak przy każdej śmierci
highway to he...
4 lata temu
Jedzie na prochach i alkoholu
wik
4 lata temu
Oni tam wszyscy po-jednych pieniądzach...hahaha!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić