Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 

Uczestniczka zużyła trzy koła ratunkowe przy trzech pierwszych pytaniach. Tak szybkiej gry dawno nie było

0
Podziel się:

Duży stres i wątpliwości sprawiły, że Elżbieta Podgórny już na początku gry pozbawiła się pomocy w postaci kół. Ostatecznie rozgrywka nie skończyła się najgorzej.

Zaskakująca decyzja uczestniczki "Milionerów"
Zaskakująca decyzja uczestniczki "Milionerów" (WP Pilot)

Czwartkowy odcinek rozpoczął się od pytania za 40 tys. zł, z którym siedzący na fotelu Piotr poradził sobie znakomicie. Uczestnik musiał wskazać, z czym zmaga się człowiek, który jest dotknięty prokrastynacją. Kolejne za 75 tys. dotyczyło misji Apollo, która pechowo się zakończyła. Gracz zaryzykował i opłacało się!

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przy pytaniu za 125 tys. zł Piotr zadzwonił do przyjaciela. Pytanie brzmiało: Jaki jest Kot Schroedingera? Odpowiedzi, jakie miał do wyboru znajomy gracza to: wesoły i smutny, długo- i krótkowłosy, żywy i martwy, głodny i syty. Niestety, kolega nie pomógł, dlatego Piotr zdecydował się na jeszcze jedno koło ratunkowe, czyli 50:50. Uczestnik ostatecznie wybrał odpowiedź "A" - wesoły i smutny. W tym przypadku ryzyko nie było najlepszym wyborem, bo "A" było błędną odpowiedzią.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po kolejnych eliminacjach na fotelu zasiadła Elżbieta Podgórny. Uczestniczka wykorzystała pierwsze koło ratunkowe już przy drugim pytaniu. Publiczność podpowiedziała kobiecie, jaki dzień jest obchodzony 2 lutego w Kanadzie i USA. 84 proc. wskazało poprawną odpowiedź, czyli Dzień Świstaka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kolejne koło ratunkowe Elżbieta wykorzystała przy trzecim pytaniu. Co jest głośne i próżne? Niestety, 50:50 na nie okazało się na tyle pomocne i zawodniczka zdecydowała się wykorzystać jeszcze ostatnie koło ratunkowe, czyli telefon do przyjaciela. Dopiero po wykorzystaniu dwóch kół ratunkowych uczestniczka wskazała poprawną odpowiedź, czyli bębny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przy pytaniu za 40 tys. zł Elżbieta zrezygnowała z gry. Od Huberta Urbańskiego otrzymała czek na 20 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: A na co TY wydałbyś milion złotych?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić