Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 

Wiemy, na kogo widzowie najchętniej głosują w "Tańcu z Gwiazdami". Nazwiska mogą was zaskoczyć

3

Nie da się ukryć, że do finału w popularnym show często dochodzą nie ci najlepiej tańczący, a cieszący się największą sympatią. Nam udało się ustalić, które gwiazdy zdobyły serca i głosy widzów.

Popek cieszy się największą sympatią widzów
Popek cieszy się największą sympatią widzów (East News)

W każdy piątek przed telewizorami zasiada kilka milionów Polaków, którzy śledzą taneczne zmagania celebrytów w "Tańcu z Gwiazdami". Pomimo, że jest to 8. edycja w Polsacie i 20. w historii polskiej telewizji, to widzom w ogóle nie znudziła się ta formuła i pewnego rodzaju przewidywalność. Dzięki show mogą poznać nowe nazwiska z show-biznesu, a także kibicować ulubieńcom, których znają od lat.

Nie jest tajemnicą, że kilka nazwisk w toczącej się właśnie edycji wzbudziło sporo emocji już przed startem. Mowa m.in. o Popku i Renacie Kaczoruk, której Polacy nie polubili po udziale w "Azji Express". Polsat dał jej drugą szansę, którą z powodzeniem wykorzystuje.

*Nie dość, że modelka świetnie sobie radzi na parkiecie i co tydzień otrzymuje od jury same pochwały, to jeszcze według naszych informacji, jest gwiazdą, na którą widzowie głosują bardzo chętnie. *Jak widać Polacy nie rozpamiętują zbyt długo i również uwierzyli w to, że Renata Kaczoruk w gruncie rzeczy to dobra dziewczyna, która chętnie pracuje zespołowo.

Oprócz Renaty Kaczoruk, widzowie mocno wspierają Krzysztofa Gojdzia.

- Kobiety mocno mu kibicują. Krzysiek bardzo wspiera kobiety, a poza tym całe swoje honorarium oddaje na cele charytatywne - mówi informator WP Gwiazdy.
Nikogo chyba nie dziwi fakt, że wysoko w tym zestawieniu jest również Beata Tadla. Śmiemy przypuszczać, że trochę stało się to wskutek sytuacji prywatnej. Dziennikarka została porzucona na łamach tabloidu przez Jarosława Kreta, z którym miała rywalizować na parkiecie. Tymczasem naród znienawidził pogodynka, a prezenterka zyskała ogromne wsparcie. My również bardzo kibicujemy Beacie i mamy nadzieję, że program pomoże jej przejść ten trudny czas.

Jednym z zaskoczeń, które zafundował nam Polsat, była decyzja o tym, że na parkiecie zobaczymy Popka. Muzyka, który na swoim koncie ma kilka przestępstw, był ścigany listem gończym, a jego piosenki składają się głównie z wulgarnych tekstów. Przedstawiciele stacji tłumaczyli swoją decyzję tym, że program ma być dla gwiazdora formą oczyszczenia. Zabieg PR-owy udał się doskonale! Według danych, które zgromadziliśmy, Popek jest jednym z liderów, jeśli chodzi o głosowanie widzów.

- Polacy pokochali Popka. Na widzów działają słodkie zdjęcia Pawła z córką, to jak stara się zatańczyć walca i jaki jest w tym wszystkim nieporadny. Dodatkowo wielu kibicuje mu, aby wyszedł na prostą - zdradza WP Gwiazdy źródło.

Z naszych ustaleń wynika, że pozostali uczestnicy otrzymują mniej głosów od widzów, choć na parkiecie radzą sobie rewelacyjnie. Jak myślicie, kto odpadnie w piątkowym odcinku?

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Popek przeżywa taneczny kryzys: "Jak chce mi się płakać, to płaczę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić