oprac. Urszula Korąkiewicz| 
aktualizacja 

Wpadka w wejściu na żywo. Reporter nie wiedział, że jest już na wizji

41
Podziel się:

Wpadki i pomyłki na wizji to chleb powszedni reporterów nadających na żywo. Łączenie ze studiem bywa kłopotliwe i oczom widzów ukazuje się taka scena, jak ta.

Reporter nie wiedział, że już jest na wizji
Reporter nie wiedział, że już jest na wizji (Twitter)

Ostatnio doszło do sporej wpadki na antenie stacji NBC. Prezenter programu informacyjnego mówił o aktualnej sytuacji w Syrii i wyeliminowaniu ISIS z tego regionu.

Więcej informacji miał podać reporter nadający ze wschodniej Syrii. Traf jednak chciał, że studio telewizyjne połączyło się z nim wcześniej, niż się spodziewał. Niegotowy jeszcze do wejścia na wizję dziennikarz poprawiał fryzurę. I tak oczom widzów ukazał się układając włosy… na ślinę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na ekranach szybko znów pojawił się prezenter tłumacząc wpadkę problemami technicznymi. Kiedy w końcu wydawało się, że reporter jest gotowy na połączenie ze studiem, przeszkodziły mu problemy techniczne. W odpowiedzi na pytanie o to, jak sytuacja wygląda zdaniem reportera, widzowie usłyszeli zakulisowe "dobrze, lepiej"? "Cóż, wygląda, że nie mamy jeszcze Matta na wizji, jeszcze do niego wrócimy", skwitował prowadzący.

Cóż, tę relację trudno będzie zaliczyć do udanych. Z pewnością za to stanie się hitem internetu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić