Arek Durka| 
aktualizacja 

Zabawna wpadka w "Jednym z dziesięciu". Geograf pomylił stolicę jednego z województw. Internauci są bezlitośni

17
Podziel się:

Często śmiejemy się z osobliwych wpadek uczestników teleturniejów. Stres, obecność kamer i ograniczenia czasowe mają ogromny wpływ na reakcje zawodników. Ostatnio nową gwiazdą internetu został zawodnik "Jednego z dziesięciu". Zobaczcie, jak bardzo się pomylił i co ma na swoją obronę.

Hubert Pawlik, uczestnik programu "Jeden z dziesięciu"
Hubert Pawlik, uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" (Youtube.com)

Kiedy Hubert Pawlik usłyszał pytanie o stolicę województwa małopolskiego, bez namysłu odpowiedział, że jest nią Poznań. Poprawna odpowiedź to oczywiście Kraków. Kiedy nagranie trafiło do internetu, od razu pojawiły się pod nim negatywne komentarze. Sporo osób zwróciło uwagę, że na początku programu zawodnik podkreślił, że jego pasją jest geografia.

Hubert postanowił jednak wejść w polemikę z internautami i wytłumaczył się ze swojej wpadki.

- Niestety, moi drodzy, podczas nagrania programu towarzyszył mi ogromny stres. Pod wpływem emocji nie do końca usłyszałem o jakie województwo pyta Pan Tadeusz. Pod wpływem stresu nie usłyszałem końcówki pytania. Myślałem że pytanie dotyczy stolicy województwa Wielkopolskiego - (pisownia oryginalna - red.) - napisał w jednym z komentarzy pod filmikiem.

Zawodnik "Jednego z dziesięciu" wykazał się przy okazji sporym dystansem do siebie i postanowił się wypromować. Napisał również, że prócz geografii, jego największą pasją jest muzyka.

- Ponieważ mam swoje 5 minut w internecie to chce je wykorzystać. Owszem jestem geografem z wykształcenia i zamiłowania. Ale moją profesją jest muzyka która niesie emocje. Zatem w chwili wolnej proszę moi drodzy posłuchajcie - dodał.

Co sądzicie o jego wpadce, faktycznie zjadła go trema?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić