Aleksandra Nagel
Aleksandra Nagel| 
aktualizacja 

Alessandra Ambrosio w gorącym wideo na Instagramie

0
1/8

Alessandra Ambrosio kusi na Instagramie

Alessandra Ambrosio kusi na Instagramie
(Instagram.com)
0
0
2/8

Akcja dzieje się wakacjach

0
0

Na jej koncie na Instagramie pojawiało się właśnie nowe wideo, które w ciągu zaledwie kilku godzin obejrzało ponad pół miliona widzów. Z pewnością fanów filmu będzie znacznie więcej, bo Alessandra Ambrosio wie doskonale, jak rozpalić zmysły!

3/8

Ciało bez wad

0
0

W roli głównej bardzo seksowne, skąpe bikini oraz jej anielskie ciało, które – mimo upływu lat i dwóch ciąż – niezmienne wygląda na ciało dwudziestoletniej dziewczyny.

4/8

Niczym bogini

0
0

Alessandra Ambrosio niczym mityczna Wenus wyłania się z błękitów luksusowego basenu, po czym odwraca się do widzów tyłem i zdejmuje górną część kostiumu kąpielowego.

5/8

Robi się gorąco

0
0

Robi się naprawdę gorąco, ale punkt kulminacyjny jest dopiero przed nami. Alessandra Ambrosio postanawia jednak odwrócić się do widzów topless.

6/8

Lekcja uwodzenia

0
0

Ten krótki film to perfekcyjna lekcja uwodzenia!

7/8

Alessandra Ambrosio cała w pastelach

0
0

Warto dodać, że film na Instagramie to nie jedyna modelingowa aktywność Alessandry Ambrosio w ostatnich tygodnia. Gwiazda pojawiła się również w sesji dla "Elle Russia", choć tam zamiast czerwonego bikini miała na sobie romantyczne tiule, błyskotki i pióra, pozując w luksusowych, słodkich jak francuskie makaroniki wnętrzach.

8/8

Alessandra Ambrosio w Elle Russia

0
0

Nasza ulubiona stylizacja z najnowszej sesji modelki to ta, której podstawą jest kwiecista naked dress. Alessandra Ambrosio połączyła ją z ciemnozielonymi sandałkami na koturnie. Co powiecie na taki zestaw na ślubnym kobiercu?

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić