Urszula Korąkiewicz
Urszula Korąkiewicz| 
aktualizacja 

Celia Januat odsłania swoje krągłości. Od samego patrzenia robi się goraco

25
1/5

GALERIA

GALERIA
(Instagram.com)
0
0

Zanim Celia Jaunat została "dziewczyną Krychowiaka", nikt o niej za bardzo w Polsce nie słyszał. Jako jedna z najatrakcyjniejszych WAGs wśród zawodników polskiej reprezentacji, zyskała błyskawiczną popularność. Gdy jej ukochany zaczął robić coraz większą karierę w topowych klubach tj. Paris Saint-Germain F.C., zaczęła się nią interesować również zagraniczna prasa. Celia podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą, pokazując gorące fotki na Instagramie. Zresztą, zobaczcie sami. Od niej naprawdę trudno oderwać wzrok.

2/5

Gorące pozdrowienia z podróży

0
0

Celia niewątpliwie była wakacyjną gwiazdą Instagrama. Podczas gdy inne celebrytki chwaliły się selfie z urlopów, ona udostępniała działające na wyobraźnię sesje zdjęciowe w skąpych strojach kąpielowych. Na tym jednak nie poprzestała i wciąż publikuje zdjęcia z podróży do egzotycznych krajów. Ostatnio zjawiła się nad Morzem Martwym, a wyprawa zainspirowała ją do rozpalenia swoich fanów. Modelka udostępniła zdjęcie, na którym na pierwszy plan wysuwa się... jej krągła pupa w kusym stroju.

3/5

Uroda jest jej siłą

0
0

Januat doskonale wie, jakie wrażenie robi jej ładna buzia i ponętna figura. Jest nie tylko jedną z najpiękniejszych WAGs naszych rodzimych piłkarzy, ale i jedną z najbardziej atrakcyjnych modelek. Zdaje sobie jednak sprawę, że sesje zdjęciowe, bywanie na salonach i stadionach to nie wszystko. Aby utrzymać wokół siebie zainteresowanie, chwali się na Instagramie gorącymi fotkami - i trzeba przyznać, przyciąga uwagę z dużym powodzeniem.

4/5

Zdaje sobie sprawę ze swoich atutów

0
0

To nie pierwszy raz, gdy modelka pokazuje swoje krągłości w pełnej krasie. Na jej profilach w mediach społecznościowych od czasu do czasu można znaleźć co odważniejsze zdjęcia z egzotycznych podróży. Trudno się dziwić, mając taką figurę dziwactwem byłoby się nią nie chwalić!

5/5

Kradnie show w internecie

0
0

Jak się wam podobają jej zdjęcia? Śledzicie ją w sieci?

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić