o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|
547 reakcji
242
78
227
Podziel się
2 z 6

Chińczycy działają bez pozwoleń

Chińczycy działają bez pozwoleń
(Twitter)
0
0

W Chinach ludzie wzięli sprawy w swoje ręce i bez oficjalnych pozwoleń odgradzają swoje miasteczka oraz wioski. Stawiają także specjalne znaki z zakazem wejścia oraz ostrzegające przed wirusem.

"Nasza wioska to zbudowała. Aby zmniejszyć liczbę przybywających"– powiedział dla SkyNews jeden z mieszkańców prowincji Hebei.

227
242
78
bDnzSrGT
KOMENTARZE
(227)
Dr0
10 miesięcy temu
To się mówi:jest po ptokach.
Kinoman
10 miesięcy temu
Film "Epidemia" w rzeczywistości. Straszne!
mur
10 miesięcy temu
Jestem pewien, że dowiemy się kto jest producentem tego wirusa
bDnzSrGX
wissen
10 miesięcy temu
Gdyby byli w Uni to wszyscy by wymarli zanim by dostali pozwolenie na budowe.
Acan
10 miesięcy temu
A tymczasem wirusy lecą samolotami gdzie chcą,strach się bać.
Najnowsze komentarze (227)
Meta...
10 miesięcy temu
A jednak prof. Stephen Hawking miał rację... Majowie dali ciałka... Finał jednak w 2020roku... Hymnu nawet z taśmy nikt nie zagra... Kara za chciwość i nieposzanowanie bliżniego...
olo
10 miesięcy temu
Jutro jade kupić zapas mąki i suchych drozdzy
obywatel
10 miesięcy temu
nie kupujcie szajsu z Chin
kasia
10 miesięcy temu
nie wierzę. to przecież nic nie da.ptactwu, myszom i szczurom oraz wężom też zagrodzą drogę ?
Artur
10 miesięcy temu
Przy zarazie nie ma Solidarności tylko pierwotny instynkt przetrwania.
propaganda
10 miesięcy temu
Chiński naprawiają, bo się zepsuł. A nie.
Goska
10 miesięcy temu
im mniej ich tym lepiej
Maciek
10 miesięcy temu
Według oficjalnych danych podanych przez CDC w tym sezonie, tz. wrzesień 2019- styczneń 2020 na samą grypę w USA umarło 8.000 - 20.000 ludzi.. czemu nie mamy pandemii Grypy na świecie??
bDnzSrGP
deadman
10 miesięcy temu
100 osób umqarło z tysięcy zarażonych na 1,3 mld populacji...jaka to śmiertelność?
otwórz oczy
10 miesięcy temu
Wirus to nie przypadek, polecam do obejrzenia na yt "PL Misja Anglosaksońska". Szok ale oczy się otwierają.
ckjhr34
10 miesięcy temu
Wirus nie przechodzi przez mury?
gość
10 miesięcy temu
CO TO MOZE BYC? SPRAWA DOTYCZY TAJEMNICZEJ CHOROBY (PRZYPUSZCZAM ZE TO JAKIS WIRUS). OBJAWY SĄ NASTĘPUJĄCE. KASZEL NIEUSTĘPUJĄCY MOŻE BYĆ CIĄGŁY LUB KILKA ODKASZLNIĘĆ W CIĄGU DNIA, JEŻELI UTRZYMUJĘ SIĘ DŁUŻEJ NIŻ 3 MIESIĄCE, UCZUCIE DRAPANIA W OKOLICY MOSTKA ,BEZ WYRAŹNEJ TEMPERATURY, KATARU OSŁABIENIA NIC CO MOŻNA BY POWIĄZAĆ Z ANGINĄ CZY GRYPA. PROBLEMY Z UKŁADEM MOCZOWYM , PARCIE NA PĘCHERZ PRZY NIEWIELKICH NAWET ILOSCIACH SPOZYTYCH PŁYNÓW. NIEMOŻNOŚĆ UTRZYMANIA MOCZU NAWET U MŁODYCH, ZDROWYCH OSÓB OBU PŁCI. TAKIE OBJAWY MA KILKA ZNANYCH MI OSÓB Z RODZINY I NIE TYLKO – JEŚLI CHODZI O UKŁ. MOCZOWY, JEŚLI CHODZI O TAJEMNICZY KASZEL TO Z TEGO CO WIDZĘ ZARAŻONYCH JEST 20% POPULACJI KRAJU. TRUDNO TO WYKRYĆ BO ŁATWO TO POMYLIĆ Z PRZEZIĘBIENIEM ALE NA UWAGĘ ZASŁUGUJE CZAS TRWANIA. KASZEL ROZPOZNAJĘ ZE SŁUCHU BO JEST INNY OD TEGO PRZY GRYPIE CZY PRZEZIĘBIENIU (JAKBY TAKIE ODKASZLNIĘCIA). BADANIE MOCZU KRWI NIC NIE WYKAZAŁO PŁUCA CZYSTE, BACKT ALERT CZYSTY ŻADNYCH GRUŹLIC ITP., WIĘC POZOSTAJE WIRUS. W DALSZEJ FAZIE MIAŁEM WYDZIELINĘ Z OSKRZELI KTÓRA TWORZYŁA COŚ JAKBY PIANE PROWADZIŁO DO DUSZENIA. PÓŹNIEJ JAKIMŚ CUDEM TO PRZESZŁO I WIĘCEJ NIE WRÓCIŁO, MAM TEŻ INNE OBJAWY ALE NA RAZIE WYSTARCZY. POSTAWA LEKARZY – ZDZIWIENIE, IGNORANCJA, NIEDOWIERZANIE, BAGATELIZOWANIE. PRZEPISUJĄ SYROP PRZECIW KASZLOWY, NA ZASADZIE JAK NIE KASZLE TO JUŻ ZDROWY, LUB ZGANIAJĄ NA ALERGIĘ (JA JESZCZE NIE SŁYSZAŁEM O ZARAŹLIWEJ ALERGII) PRÓBOWAŁEM ROZMAWIAĆ Z LEKARZAMI LECZYŁEM SIĘ W SZPITALU NA ODDZIALE PŁUCNYM BEZSKUTECZNIE.
Igor
10 miesięcy temu
tak się bawi ludźmi Bill Gates super
zizi
10 miesięcy temu
12 małp, Epidemia, Sygnał ostrzegawczy - fantazja filmowców została urzeczywistniona
...
Następna strona
bDnzSrGB
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDnzSrGC
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDnzSrGD
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDnzSrGE
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić