REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Karolina Stankiewicz 09.07.19 (18:16)
1 z 6

"Chłopaki nie płaczą": Co się dzieje z Laską?[Galeria]

wellman / AKPA

Ruszyły prace na planie filmu "Futro z Misia", w obsadzie którego znaleźli się między innymi Michał Milowicz, Bohdan Łazuka i Cezary Pazura. Aktorów można było oglądać wcześniej w filmie "Chłopaki nie płaczą". Dlatego internauci myśleli, że "Futro z misia" to zapowiedziana wcześniej kontynuacja kultowej komedii. To jednak nieprawda.

Plotkę zdementował w rozmowie z Wirtualną Polską Cezary Pazura. Aktor powiedział nam: - Ten film nie ma nic wspólnego z kontynuacją "Chłopaków…". To jest zupełnie inny projekt. Mogło się tak skojarzyć z powodu obsady. Jest to też podobny gatunek, ale to zupełnie autonomiczny film.

Gdy zdjęcie z planu "Futra z Misia" trafiło do sieci, internauci natychmiast zauważyli brak Tomasza Bajera, który wcielił się w rolę Laski w "Chłopaki nie płaczą". Choć była to postać drugoplanowa, skradła cały show. Laska zyskał ogromną popularność. Jego fani mogą mieć jeszcze nadzieję na powrót ulubionego bohatera. Jak zdradził Wirtualnej Polsce Cezary Pazura, zdjęcia wystartują prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku:

- Z tego, co wiem, "Chłopaki nie płaczą 2" mają powstać w przyszłym roku. Scenariusz już się pisze.

Czy Tomasz Bajer jako Laska powróci w kontynuacji kultowej komedii? Jest na to nadzieja. Tymczasem sprawdźcie, co u niego dziś słychać.

0
0
Dalej
0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij