REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Agnieszka Kwiatkowska06.07.19 (12:36)
1 z 3

Chrzest syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Wiadomo, w co Archie będzie ubranyPięknie, ale czy bez przepychu?

Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry ustalili, że ich pierworodny syn, Archie Harrison, zostanie ochrzczony 6 lipca. Terminu nie zmienili nawet, gdy okazało się, że na uroczystości zabraknie prababci chłopca, królowej Elżbiety II (nie było jej też na chrzcinach Louisa). Ceremonia odbędzie się w prywatnej kaplicy królowej na zamku Windsor dokładnie dwa miesiące po narodzinach Archie'ego. O wydarzeniu wiadomo tyle, że nie zostanie przeprowadzone z pompą, nie ma mowy o przepychu. Meghan i Harry'emu zależało na prywatnej, skromnej uroczystości.

Do tej pory chrzciny w rodzinie królewskiej były okazją do zapraszania gości z całego świata, członków innych rodów królewskich. Tym razem ma być zwyczajnie. Młodzi rodzice pragną bowiem wychować swoje dziecko w sposób najbardziej zbliżony do "normalnego", czyli z daleka od królewskich zwyczajów.

Ale jedno się nie zmieniło. Archie zostanie podany do chrztu w wyjątkowym ubranku. Wystąpi w replice sukienki, którą, w tym ważnym dla członków Kościoła dniu, nosił jego tata ponad 30 lat wcześniej.

0
0
Dalej
0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij