REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Wojciech Chentkiewicz13.08.17 (10:45)
1 z 11

Filmy o opętaniu - TOP 10. Najbardziej demoniczne produkcje w historiiW szponach diabelskich mocy

Materiały prasowe

Mało które produkcje są w stanie tak przerazić widzów, jak filmy o opętaniu. Diabelskie, wstrząsające i szokujące obrazy ukazujące mroczne oblicze człowieka, w którego wstąpił sam szatan. Przypominamy 10 najsłynniejszych kinowych opętań wszech czasów.

Filmy o opętaniu to produkcje, które za każdym razem wprawiają widzów w osłupienie. Widok niewinnych bohaterów zamieniających się pod wpływem szatańskich lub demonicznych mocy w prawdziwe potwory na długo pozostaje w pamięci. Często trudno nam pojąć, że przedstawione przez reżyserów historie oparte są na prawdziwych wydarzeniach.

Opętanie w filmie pojawiało się już wielokrotnie. Motyw postanowił też wykorzystać w swoim najnowszym horrorze David F. Sandberg. Jego "Annabelle: Narodziny zła" to kontynuacja mrocznej opowieści o opętanej lalce. Akcja skupia się na postaciach zakonnicy i dwóch dziewczynek z zamkniętego sierocińca. Bohaterki zostają przyjęte pod dach psychopatycznego lalkarza i jego żony. Nie wiedzą, że wkrótce ich życie znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. W rolach głównych występują Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson i Philippa Coulthard.

Z okazji premiery "Annabelle: Narodziny zła" przypominamy 10 najsłynniejszych i najstraszniejszych filmów o opętaniu.

0
0
Dalej
0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij