Wróć na
Anna Trojanowska
|
aktualizacja

Janda u Wojewódzkiego: "Nie mam pojęcia, kto to Maffashion i Jessica Mercedes. Nie wiem nawet, jak to się pisze"

54 reakcje
0
0
54
Podziel się
1 z 6
Kuba za wszelką cenę chciał rozmawiać z aktorką o polityce. "Obywatelskim obowiązkiem jest reagować. Obywatelskim obowiązkiem jest mówić, że coś według nas nie powinno być tak".
Kuba za wszelką cenę chciał rozmawiać z aktorką o polityce. "Obywatelskim obowiązkiem jest reagować. Obywatelskim obowiązkiem jest mówić, że coś według nas nie powinno być tak".
(Agencja TVN/x-news)
0
0

Tym razem Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu Krystynę Jandę - na której skupiła się rozmowa - oraz Jacka Kawalca, który pojawił się w programie chyba tylko dlatego, że nikt inny nie miał czasu. Zresztą, prowadzący skupił się głównie na Jandzie i wątkach politycznych, które, mimo zarzekania się, że przestało go już to bawić, starał się wplatać w każde pytanie.

Jeżeli jakiś polityk mówi, że jest uczciwy, to tak jakby prostytutka mówiła, że jest dziewicą - mówił w swoim cotygodniowym wstępniaku. Jandę zapowiedział wspominając ich spotkanie przed 10 laty, kiedy to "uczyła go aktorstwa tak skutecznie, że wylądował w teatrze".

Mimo to rozmawiali głównie o rządach Prawa i Sprawiedliwości.

54
0
0
bCOITPiT
KOMENTARZE
(54)
Ewa
3 lata temu
Niech żyją z Jandą. NIE ZE MNĄ! Tyle w temacie.
G
3 lata temu
Żyć z uchodźcami ??. Szczególnie muzułmańskimi coo?? Widać jak sięto opłaca Francji, Anglii i Niemcom. Chyba coś się jej pomieszało. Zawsze Jandę lubiłem ale chyba jakaś demencja ją dopadła i brak możliwości wyciągania wniosków z doświadczeń innych.
Oriana
3 lata temu
Nie wiedziałam, że Janda jest taka naiwna (albo ktoś ją zmanipulował). Niech przejedzie się chociażby do Berlina (bezpośredni pociąg z W-awy) i zobaczy jak funkcjonują uchodźcy! Na pewno nie pracują i nie dążą do integracji z Europejczykami. Lubiłam panią, ale naprawdę, kompromituje się pani takimi infantylnymi wypowiedziami!
bCOITPiX
CHORE PAŃSTWO...
3 lata temu
Nie życzę sobie, aby garstka"celebrytów" wypowiadała się w imieniu całego Narodu - ich postrzeganie świata daleko odbiega od rzeczywistości i nikt ich do tego nie upoważnił. Swoją pyszałkowatością i butą dążą tylko do zaspokojenia tylko swoich wygórowanych ambicji i potrzeb - nawet kosztem całego Narodu, a zwłaszcza tych z których to pracy są utrzymywani....
BEN
3 lata temu
Proponuję , żeby zwolennicy sprowadzania do nas uchodźców dali przykład i zabrali ich do swoich domów ponieważ ja jestem temu przeciwny i jestem zdania , że o swój kraj powinno się walczyć a nie z niego uciekać .U nas jednak jest tak , że tchórz popiera tchórza bo dla ojczyzny nie był i nie jest nic zrobić oprócz czerpania własnych korzyści. Dla mnie wzorem do naśladowania jest Min . Morawiecki i jego ojciec a nie ta zgraja POprzednich cwaniaków i krętaczy.
Najnowsze komentarze (54)
belg
3 lata temu
zyje z uchodzcami 25 lat i jest super zawsze ci pomoga nie to co polak
wkurzony
3 lata temu
Co za TĘPOTA UMYSŁOWA PANI JANDA CHYBA MA DEMENCJĘ, KIEDY TAK TWIERDZI.
Pacyfista
3 lata temu
niech Janda da dobry przykład i przyjmie chociaż jedną taka rodzinę pod swój dach.
bratan
3 lata temu
Żydowsko-lewacka narracja Żyda Powiatowego z Żydówką Jandą.
Tomek
3 lata temu
Macie swoja "elyte"-zdrajcy za pare poklepan z Niemic wlasny kraj by w gonow obrocili.
CNNN
3 lata temu
Janda byla zawsze pieprznieta . Trzesie tym swoim lbem . W filmie ,,Czlowiek z marmuru,, robila glupie miny i jarala papierochy jak smok
Acys...
3 lata temu
Co to ma znaczyc?? Co ona pie....?? aha czyli wziasc te dziadostwo do siebie.? Ja sie pytam a co z Polakami naszymi rodakami co wyjechali za chlebem na wyspy , niemcy, Francje itp??.. Mogli miec preteensje. Oni wyjechali a tu ktos piepszy by wziasc obcych..jakas fanaebria.. lewaki!!
Gregor
3 lata temu
co za bzdury... lewactwo.!!!. A co to za nagle chec za uchodzcami...?/ Ona wie co to za kultura , co za nacja,, żeby później z tego przyjaznego nastawienia nie było płaczu.. Byłem kilkanaście razy w tych krajach, i nie chce mowic co sie tam dzieje.. Pamietajcie nie bedzie odwzajemniona nasz pomoc.. Bo jestesmy innowiercami.. Niech beda u siebie ..!!!!
bCOITPiP
takbezstronni...
3 lata temu
A ja nie lubiłam trudno.Mnie też moze ktoś nie lubić Pani Jandy nie lubię. Ciekawe coby było gdyby tak te dotacje na teatr swój dostała. Nie chcę źle oceniać ale stale zadaję sobie to pytanie bo od czasu kiedy dotacji nie dostał teatr pani Jandy zaczeła krucjatę.Może się mylę a jeśli tak prosze Ją o w baczenie no ale jakoś mi sie tak samo nasuwa. Nie należę do PiS. Zeby nie było.
blaaaa
3 lata temu
pokomuszki na pogaduszkach
ja
3 lata temu
żenada bo im się krowa złotodajna urwała i tyle w temacie
Grzegorz
3 lata temu
Jak by dostała za darmo kasę od PiS-u, to by siedziała cicho. Ją można widocznie kupić za pieniądze. Wtedy i w głowie się jej poprawi, i poglądy zmieni na prawicowe.
ed
3 lata temu
Ze tez ludzie jeszcze chodza do powiatowego.Musi tvn chyba dobrze placic.Czemu z ulicy ludzi nie zaprasza i nie pyta jak sie im zyje,itd.
FuckOff
3 lata temu
Janda przyjmie ich wszystkich na chatę swoją!!!
bCOITPiB
TOP10 - najpopularniejsze galerie
bCOITPiC
bCOITPiD
bCOITPiE
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić