Wróć na
Julian Meller
|
aktualizacja

Król Zenon Martyniuk traktuje żonę jak królową. Już ponad 30 lat!

60 reakcji
1
0
59
Podziel się
1 z 6
Taka miłość się nie zdarza
Taka miłość się nie zdarza
(Archiwum prywatne)
0
0

Żyją ze sobą już ponad 30 lat. Przetrwali początki Zenka na rynku muzyki disco-polo, zawirowania rodzinne i wielką karierę, która niejedną miłość już pogrzebała. Mimo tego, że mają pieniędzy jak lodu, wciąż są zgodnym małżeństwem.

Danuta (nazywana przez Zenka Danusią) wspiera męża i opiekuje się domem, on obsypuje ją prezentami i zabiera na egzotyczne wycieczki. Wielka szkoda, że póki co ich syn, Daniel, nie potrafi stworzyć takiego domu.

59
1
0
bCOyIwfz
KOMENTARZE
(59)
Też tak mam :...
2 lata temu
Zdarza się, chcesz być królem? Traktuj żonę jak królową! Będziesz wtedy królem ;) Taka miłość jest wtedy, gdy wszystko jest układane po kolei, kiedy nie ma w ludziach zawiści i rywalizacji, ale chęć aby ta druga osoba była najlepsza , wtedy dopingujemy się nawzajem. Pięknie i oby więcej takich przykładów dla młodych, że można, jak się chce.
Asa
2 lata temu
Tylko cos synek im sie nie udal....
aaron
2 lata temu
Slusznie zauwazono...KROL BADZIEWIA.....beczacy jak najgorszy baran na Podhalu a moze jeszcze gorzej. Dziadowstwo nieprzecietne...pseudomuzyk!!! Zalosny poziom,totalne bezglosie....zenujacy jest obraz poziomu polskiej muzyki....gdzie czasy prawdziwych Czerw. Gitar,Niemena...........?????
bCOyIwfD
ccc
2 lata temu
i wielu kolejnych szczęśliwych rocznic a syna natychmiast na leczenie
Kudvhiufhorus...
2 lata temu
To fajńie ,ze sie jeszcze tak kochają,szkoda ,ze ich syn nie bierze tak dobrego przykładu rodziców i nie tworzy u siebie takiej rodziny...szkoda...
Najnowsze komentarze (59)
zenek
2 lata temu
Nie mamy takiego wrażenia
1,2....
2 lata temu
Taki król i królowa....miłość jak "bambosz",a jedynego syna nie umieli wychować?!!! może to nie OWOC ich miłości tylko "WYPADEK" przy "pracy" ?!?
siwi
2 lata temu
Panie Zenonie wszystkiego najlepszego to jak Pan traktuje żonę świadczy o Pana klasie.
Papec
2 lata temu
Jego synalek podibno tez haha
wgsfdg
2 lata temu
buraczane badziewie
Wawa
2 lata temu
a synek ??? jak siedzi juz
f
2 lata temu
to nie jest mój król. Gardzę disco polo. Tylko Rock"N"Roll
Adam
2 lata temu
Pozazdrościć.
bCOyIwfv
On jest ok
2 lata temu
Ale rzeczywiście jego pieniądze prawdopobondie zniszczyły mu syna. Współczuje bo to dramat dla każdego rodzica. Jeden syn,cała nadzieja... Wiadomo ze jeśli nie podda się leczeniu marnie skończy,pytanie tez na ile wystarczy leczenia ... Zal. Trzymam kciuki za rodziców
D.
2 lata temu
Lubię muzykę poważną ale Zenka też słucham jak chcę jakąś bardziej skoczną nutę. Fajnie, że się kochają. Żal tylko, że syna wychowali na niedojrzałego bandytę,który nie szanuje tego, co ma dzięki ojcu, bo sam nic nie osiągnął.
ewi
2 lata temu
wygląda jak skrzyżowanie żydówki z greczynką. Taki konik karbusek!
Obserwator
2 lata temu
O matko. Co za wiocha. W sam raz dla Kurskiego.
Ola
2 lata temu
No i fajnie właśnie,że na koncertach zwraca się do publiczności ,,Drodzy Państwo,, ,,Rączki w górę,, itp.Jest skromny ,kulturalny ,sympatyczny .Nie tak jak ten cwaniak z Beysów ,, Łapy w górę ,, Prawa strona dajcie głos,,......
Krzysztof
2 lata temu
ona wyglada na jewrełke,typowe dla Białego-stoka.
...
Następna strona
bCOyIwfh
TOP10 - najpopularniejsze galerie
bCOyIwfi
bCOyIwfj
bCOyIwfk
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić