o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|
aktualizacja

Księżna Meghan jest sentymentalna. Dowodzi tego szczegół ze zdjęcia

0
0
0
Podziel się
1 z 5
Księżna Meghan i książę Harry ochrzcili syna. Przyjrzeliście się zdjęciu?
Księżna Meghan i książę Harry ochrzcili syna. Przyjrzeliście się zdjęciu?
(Instagram.com)
0
0

Rodzice Archiego postanowili ochrzcić go dokładnie dwa miesiące po narodzinach. Uroczystość była skromna, jak na rodzinę królewską, bardzo prywatna. Do sieci nie przedostały się zdjęcia paparazzich, więc wielbiciele royalsów mogą być zawiedzeni. Zobaczyli bowiem tylko dwa ujęcia, które książę Harry i księżna Meghan zdecydowali się upublicznić.

Jednak nawet z tych dwóch fotografii można sporo wyciągnąć. Zdjęcie grupowe dużo mówi o relacjach między członkami rodziny, a co z intymnym portretem młodych rodziców i ich synka? Tu zauważyć można, na przykład, że Meghan w dniu chrztu Archiego wyglądała podobnie jak w czasie swojego ślubu. Założyła nawet te same kolczyki. Dlaczego?

0
0
0
bDhkHmwf
KOMENTARZE
(0)
bDhkHmvN
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
9.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
bDhkHmvO
8.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDhkHmvP
bDhkHmvQ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić