o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|
aktualizacja

Maja Sablewska przed laty i dziś. Jako 38-latka wygląda bosko

0
0
0
Podziel się
1 z 9
Miała mnóstwo kompleksów
Miała mnóstwo kompleksów
(Materiały prasowe)
0
0

Dawniej ciemnowłosa, skromnie ubrana, zawsze w cieniu słynnych gwiazd - Dody, Edyty Górniak, Mariny. Jeśli pojawiała się na zdjęciach z imprez, to przypadkiem. W końcu postanowiła to zmienić. Wkrótce sama stała się gwiazdą.

7 lat temu Sablewska pojawiła się w programie "X Factor" jako jurorka, a w 2012 r. zrezygnowała z pracy jako menadżerka celebrytów i zajęła się zmienianiem wizerunku zwykłych ludzi. Rok później dostała własny program o tej tematyce "Sablewskiej sposób na modę". Teraz zmienia innych, ale najpierw sama przeszła niesamowitą metamorfozę.

0
0
0
bDovRDvj
KOMENTARZE
(0)
bDovRDuR
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDovRDuS
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDovRDuT
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDovRDuU
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić