o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Jakub Zagalski
|

Meghan z synkiem i psami na spacerze. Archie rośnie jak na drożdżach

1 reakcja
1
0
0
Podziel się
1 z 5
[GALERIA]
[GALERIA]
(Getty Images)
0
0

Meghan Markle już wkrótce rozpocznie nowe życie, a raczej wróci do starego, kiedy nie była członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Razem z księciem Harrym podjęła zaskakującą decyzję o porzuceniu obowiązków książęcej pary. I choć wiąże się to z wieloma trudnościami i negatywnymi komentarzami, uśmiech nie schodzi z twarzy Meghan, gdy pokazuje się w prywatnych sytuacjach.

Ostatnio dała się sfotografować na spacerze z dwoma psami i synkiem w nosidełku. Archie ma już ponad osiem miesięcy i wszystko wskazuje na to, że jego dzieciństwo upłynie z dala od Pałacu Buckingham. Rodzice chcą rozpocząć nowe życie w Kanadzie i nie przejmować się obowiązkami, jakie ciążą na książęcej parze.

Zobaczcie, jak wyglądała uśmiechnięta Meghan na spacerze z synkiem i psami.

0
1
0
bDoABYEf
KOMENTARZE
(0)
bDoABYDN
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDoABYDO
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDoABYDP
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDoABYDQ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić