Wróć na
Magdalena Drozdek
|
aktualizacja

Największa przegrana Eurowizji. Miała wszystkie asy w rękawie, żeby wygrać

51 reakcji
0
0
51
Podziel się
1 z 8
Eleni Foureira zajęła drugie miejsce w konkursie
Eleni Foureira zajęła drugie miejsce w konkursie
(Instagram.com)
0
0

Piękna i zdecydowanie utalentowana. Jedni mówią o niej cypryjska Beyonce, inni uważają, że to grecka Cheryl Cole. Porównania do gwiazd światowego formatu są trafione. Dlaczego?

51
0
0
KOMENTARZE
(51)
zawiedziona
2 lata temu
Świnka Pigi wygrała, Eurowizja to Kpina, szkoda na to czasu
wiec
2 lata temu
ta Eurowizja to jedna wielka przegrana
klara
2 lata temu
czytałam wasze wcześniejsze artykuły i w żadnym nie było że ona jest faworytką. Za to stale było o Izraelu i ewentualnie o Czechach. Nic też nie wspominano o Austrii, ale jak widać po co to oglądać skoro 2 miesiące przed konkursem wiadomo kto wygra.
Antymon
2 lata temu
Ta koszerna "wygrana" jest tylko megafarsą Jewrovizji. O tempora, o mores!!!
gość 44
2 lata temu
kolejny raz udowodniono że całe to "Euroguano" powinno zostać zlikwidowane na co najmniej 10 lat. Po raz kolejny wygrywa układ i beznadziejny wykonawca. Przecież tej tłustej baby nie dało się słuchać. Dno i sto metrów mułu. Euroguano w ostatnich latach wygrywają miernoty w rodzaju homoniewiadomo z Austrii czy też wyjący niemiłosiernie Portugalczyk.
Najnowsze komentarze (51)
SlimHater
2 lata temu
Okropna twarz, chuda postura, dobrze, że chociaż drugie miejsce zajęła. Zauważyłem, że Eurowizja musi być chyba poprawna politycznie. Wygrywają dziwacy, jak Conchita Wurst, albo Puszysta babka (chyba dla odmiany). Akurat jako Slim Hater sam głosowałem na Nattę, właśnie dlatego, że była puszysta, bo jej piosenka przeciętna, szczerze mówiąc.
makk
2 lata temu
Glonojad
koneser
2 lata temu
Bez tych grubych brwi i "glonojada" na twarzy byłaby znacznie ładniejsza.
andy
2 lata temu
To coś co wygrało to maciora Pigi!!
TVN
2 lata temu
Świnka Pigi, reklama sralutanu, PORAŻKA.......................................
mmm
2 lata temu
Niestety za malo "roznorodna" byla,a jurowizja ceni tylko innosci wszelkiej masci,gdyby Grodzka umiala cokolwiek spiewac to od razu pierwsze miejsce nasze.
ninka
2 lata temu
tera tusze sie sprzedaja narodzie tyj na potege bo brody juz masz
musician
2 lata temu
Asa w rękawie mieli Żydzi wspierani lewackim jury którzy decydują o przyznaniu Izraelowi I miejsca i co za tym idzie możliwość prowadzenia Eurowizji w NOWEJ STOLICY IZRAELA JEROZOLIMIE. O pozycji wykonawcy nie decydują frajerzy którzy za pieniądze głosuja przez telefon. Sam fakt zapraszania do Eurowizji Azjatów czy Australijczyków jest idiotyczne. No ale skoro to nikomu nie przeszkadza, że Izrael leży w Europie to o.k.
muzyk
2 lata temu
Niesprawiedliwy wynik Eurowizji.To co bądz wygrało? Ani ładne, ani melodyjne? chyba z góry było ustawione. Czy ta Eurowizja schodzi na psy? A no chyba tak.
madejam
2 lata temu
Eurowizja to dno każdego roku jest gorzej, Wiem jak może wygrać polska wysyłamy Nergala spali biblie i odprawi czarną msze i wygrana nasz, Zboczenia i inne nienormalne rzeczy są w modzie!!!! Ciekaw jestem jakim cudem prosiaczek się podobał do tego z taką głupią piosenką Cypr lub Estonia pokazały kunszt jak trzeb śpiewać a nie udawały kurczaka. "Jesteś tym co jesz"