o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Urszula Korąkiewicz
|
aktualizacja
8 reakcji
2
5
1
Podziel się
2 z 5

Uroczyste przyjęcie

Uroczyste przyjęcie
(Getty Images)
0
0

Księżna Kate jest znana ze świetnego wyczucia stylu i chwili. Jej strój zawsze jest odpowiednio dobrany do okazji. Dyplomatyczne przyjęcie jest wyjątkowo uroczyste, dlatego też na miejscu są wytworne, wieczorowe stroje. Suknie księżnej Kate często urzekają połączeniem elegancji i odrobiny ekstrawagancji. W ubiegłym roku zachwyciła zdobioną kryształkami białą kreacją. W tym zdecydowała się na czarną klasykę. Czarna, długa suknia z długimi rękawami i fantazyjnie wyciętym dekoltem skutecznie przyciągała spojrzenia. Podkreśliła szczupłą figurę księżnej i pozwoliła grać pierwsze skrzypce wyszukanej biżuterii. Ta z kolei nie była przypadkowa.

1
2
5
bDgGSFLP
KOMENTARZE
(1)
też.
9 miesięcy temu
Każdy znajduje pasującą połowę. William i Harry też.
Najnowsze komentarze (1)
też.
9 miesięcy temu
Każdy znajduje pasującą połowę. William i Harry też.
bDgGSFLx
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
9.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDgGSFLy
bDgGSFLz
bDgGSFLA
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić